1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

4 мільйони коштів Мукачівської громади мають намір віддати поліції: відомо на що і навіщо (ДОКУМЕНТ)

22.02.2021 11:26 0 Суспільство Автор: Голос Карпат
 

Відомий Перелік заходів і завдань на які мають намір спрямувати 4 мільйони гривень Мукачівсько міської територіальної громади.

У Мукачеві мають намір прийняти рішення  Про затвердження Програми сприяння діяльності Управління патрульної поліції в Закарпатській області Департаменту патрульної поліції на 2021-2025 роки.

Згідно з проектом даного рішення обсяг фінансування програми становитиме 4 мільйони гривень. У разі прийняття цього рішення фінансування здійснюватимуть коштом бюджету Мукачівської міської ТГ.

Як зазначається, ініціаторами та розробниками згаданої Програми виступають  Виконавчий комітет Мукачівської міської ради та Управління патрульної поліції в Закарпатській області Департаменту патрульної поліції. Власне, вони значаться і її виконавцями та учасниками. 

Згідно з Паспортом Програми, основною її метою є покращення матеріально-технічної бази управління патрульної поліції в Закарпатській області Департаменту патрульної поліції, забезпечення публічної безпеки і порядку, здійснення заходів із профілактики дорожньо-транспортного травматизму, зниження рівня аварійності, покращення умов праці, що сприятиме формуванню позитивного іміджу патрульної поліції.

Термін реалізації програми - 5 років, а витрачатимуть кошти громади, у разі прийняття цього рішення, наступним чином:
2021 рік – 600,0 тис. грн.

2022 рік – 700,0 тис. грн.

2023 рік – 800,0  тис. грн.

2024 рік – 900,0  тис. грн.

2025 рік – 1000,0  тис. грн.

Зокрема, у переліку завдань і заходів цієї програми значиться і придбання офісної та комп'ютерної техніки, меблів, будматеріалів, побутової техніки, устаткування та приладдя, спортивних товарів та інвентарю, друкованої продукції, подарунків та нагород, футболок та сорочок, гумових виробів, дорожнього обладнання та ін.

Детальніше про те, на що мають намір витратити 4 мільйони гривень Мукачівської громади – дивіться у галереї ГОЛОСУ КАРПАТ.

Нагадаємо, в Мукачеві за тиждень оштрафували 150 водіїв за неправильне паркування.

Читайте на ГК:"Їду, як хочу": в Мукачеві помітили автохама посеред тротуару (ФОТОФАКТ)
Читайте на ГК:Сотні гривень за кіло: у Мукачеві на ринку вже продають свіжі полуниці (ФОТО)
Читайте на ГК:Мукачівця судитимуть за розбій із заволодінням понад пів мільйона гривень
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...