1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Перечинщині люди обурені платіжками за телефонний зв'язок від оператора послуг «Укртелеком»

18.02.2021 22:47 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Ідеться про послуги стаціонарного телефонного зв’язку від найбільшого оператора в Україні.

Ідеться про послуги стаціонарного телефонного зв’язку від найбільшого оператора в Україні.

 За словами краян, і при відключених телефонах, отримували квитанції із вказаною сумою до оплати. Не винятком стали і мешканці Перечинщини.

У складній ситуації опинилася й пенсіонерка із села Зарічево пані Ганна. За її словами, стаціонарним телефоном уже користується багато років. Але із часом, послуги стали дорожчати – від 30 до 40 гривень.

Сьогодні ж ті послуги вартують 55 гривень, – обурюється мешканка. –Це дуже дорого, а звідки платити. Моєї пенсії вистачає лише на продукти, і то обмежуюсь, бо усе подорожчало, – відзначає зарічівка.

От уже рік телефон пані Ганни на «Паузі», а квитанції до оплати, як вона відзначає, і далі надходять. За останні три місяці жінці нарахували 150 гривень боргу.

– Я не платитиму, хай надсилають. Дурять людей, як лем можуть, – відзначає пенсіонерка. – А пробувала додзвонитись за телефоном, який знайшла на квитанції, аби вияснити що і до чого, то тільки робота увімкнули якогось. –Писатиму заяву, щоб відключили повністю, бо інакше і далі засипатимуть мене квитанціями «за вітер», – розводить руками жінка.

Та домогтися відключення телефону, як виявляється, не так уже й легко. Насамперед слід погасити нараховану заборгованість, а відтак уже звернутися особисто у відповідне відділення із вимогою на відключення телефону.

Люди розповідають, що до пів року намагалися не платити за телефон, аби його відключили. Тай при відключеному телефоні, отримували платіжки до сплати. При намаганні остаточно домогтися відключення телефону, отримували у відповідь, що необхідно сплатити борг.

Увага: без відвідування офісу обслуговування абонентів для розв'язку проблеми не обійтися. У той же час, за дорученням, це може інша особа, але у цьому випадку потрібен нотаріус.

Заява повинна бути написана у 2-х екземплярах (один для «Укртелекому», а інший – для абонента. Бланки заяв дають в офісах «Укртелекому».

Після зняття телефону, абонент не звільняється від сплати боргу, і у випадку відмови від погашення боргу, матеріали для стягнення направляються до суду.

Нагадаємо, Рада готується скасувати перехід на літній час.

Читайте на ГК:«Буде хосен»: закарпатці взялися за пили, сокири і ножиці (ФОТО)
Читайте на ГК:Курйози на дорозі: закарпатські патрульні зупинили потяг (ФОТО)
Читайте на ГК:На Перечинщині замайоріли червонокнижні рослини (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...