1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У лікарні Тячева під час кесаревого розтину померла породілля

18.02.2021 09:19 Суспільство

Як розповів кореспондентам видання чоловік померлої, його 23-річна дружина Світлана померла у Тячівській районній лікарні під час кесаревого розтину 10 лютого.

Як розповів кореспондентам видання чоловік померлої, його 23-річна дружина Світлана померла у Тячівській районній лікарні під час кесаревого розтину 10 лютого.

Напередодні ввечері жінка з переймами поступила у пологове відділення Тячівської РЛ. Вранці лікарі прийняли рішення терміново провести кесарів розтин. Але під час операції жінка померла. Реанімаційні заходи були безрезультатними, повідомив Тячів.

Рідні надали журналістам лікарський висновок за результатами розтину, який проводив експерт Закарпатської обласної клінічної лікарні ім.Новака. У документі зазначено: смерть настала внаслідок гострої дихальної недостатності, гострого легеневого серця, тромбоемболії та передчасного відшарування плаценти.

Немовля – дівчинка – народилася абсолютно здоровою. Рідні померлої кажуть: вагітність протікала без ускладнень, вона налаштовувалась на природні пологи. Жінка  скрупульозно дотримувалася усіх рекомендацій, адже сама закінчила медичний коледж.

З’ясовуємо обставини цього інциденту.

Нагадаємо, у восьми закарпатських лікарнях реконструюють приймальні відділення.

Читайте на ГК:Вбивцю двох дітей у Тячеві відправили на судово-психіатричну експертизу
Читайте на ГК:На Закарпатті горів "володар кілець": що відомо
Читайте на ГК:У Тячеві школи та садочки перевели на дистанційне навчання
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...