Сьогодні Уряд прийняв постанову, яка вносить зміни до Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортним засобом.

Отримати посвідчення водія можна буде в Дії. На порталі та в застосунку будуть доступні послуги замовлення обміну та відновлення посвідчення водія. Про це повідомив Михайло Федоров — віцепрем’єр-міністр, міністр цифрової трансформації України.
Як зазначається, такі зміни реалізуються за підтримки МВС та Нацполіції. У Дії вже є набір водійських документів, яким користуються мільйони українців, — посвідчення водія, техпаспорт, автоцивілка. Також запустили функцію оплати штрафів за порушення ПДР (фото- та відеофіксація).
«Ми розробляємо функціонал, з яким можна зайти в застосунок, замовити посвідчення і потім його забрати в найближчому сервісному центрі МВС.
Щоб обміняти посвідчення водія в Дії, потрібно буде заповнити форму заявки, завантажити фотокопії паперового (пластикового) документа, який посвідчує зміну даних та медичну довідку», - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, що На Мукачівщині спіймали горе-злодія під час пограбування
Читайте на ГК:Кіберзлочини проти свободи слова. Закарпатське видання серед зазнавших DDoS-атакиЧитайте на ГК:Дружина воротаря Динамо захопила шанувальників ефектними світлинами (ФОТО)
Читайте на ГК:"Корисне у Тік Ток": блогер публікує відео в яких вчить української мови (ВІДЕО)