1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

В Ужгороді сформують нову частину Нацгвардії

16.02.2021 20:52 Суспільство

Новий підрозділ охоронятиме громадський порядок у регіоні, проводитиме оперативно-профілактичне відпрацювання, конвоюватиме підсудних.

Новий підрозділ охоронятиме громадський порядок у регіоні, проводитиме оперативно-профілактичне відпрацювання, конвоюватиме підсудних.

В Ужгороді буде сформована нова військова частина Національної гвардії України. Її створення пояснили географічною особливістю регіону і великим об'ємом правоохоронних завдань, повідомляє прес-служба Нацгвардії. 

"Зараз проведені переговори з представниками Закарпатської обласної державної адміністрації та Ужгородської міської ради щодо можливого розташування підрозділу. Також вивчаються особливості логістичного забезпечення та розвитку інфраструктури майбутнього місця дислокації батальйону", - йдеться в повідомленні.

 Чисельність підрозділу складе більше 500 військовослужбовців. Командувач Нацгвардії України генерал-полковник Микола Балан підкреслив, що Закарпаття має кордон з чотирма країнами. 

"Тут спільно з Національною поліцією ми виконуємо ряд завдань, щоб населення цього регіону відчувало себе в безпеці. Тому новий підрозділ лише посилить вже наявний в Ужгороді батальйон 2-ї Галицької бригади НГУ і місцеву поліцію, оскільки безпека громадян залишається нашим пріоритетним завданням", - зазначив Балан. 

На новий підрозділ будуть покладені завдання з охорони громадського порядку в містах та селищах Закарпатської області, оперативно-профілактичне відпрацювання прикордонних населених пунктів, конвоювання підсудних.

Читайте на ГК:В Ужгороді на річці оселилася пара лебедів (ВІДЕО)
Читайте на ГК:На Закарпатті створять групи реагування на порушення карантину
Читайте на ГК:Цими вихідними в Ужгороді відбудеться мітинг на підтримку Сергія Стеренка
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...