1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Перечинщині обвалену частину дороги в с.Ворочево почнуть ремонтувати з 15 лютого (ФОТО)

12.02.2021 18:36 Суспільство

Обвалену частину дороги сьогодні обстежили працівники Служби місцевих автодоріг. Вони мають зробити проєкт її відновлення та визначити вартість робіт.

Обвалену частину дороги сьогодні обстежили працівники Служби місцевих автодоріг. Вони мають зробити проєкт її відновлення та визначити вартість робіт.

Про це Суспільному розповів голова Перечинської громади Іван Погоріляк.

Рух дорогою до села зараз організували однією смугою. Це єдиний шлях, яким можна заїхати у Ворочево, – каже місцевий мешканець Ростислав Янкович. За його словами, нею їздить щонайменше двічі на день.

"Ну, бували ями, але так, щоб зарвалося не було. Ну, страшнувато звичайно, — розповів чоловік. — Яма вибилася, але буквально післявчора зарвалося. А вчора вже працювали, йшла робота там і я думаю, що пару днів і буде готово. Ну вчора я пізно ввечері їхав й уже не бачив [що працювали]".

Цій дорозі, за словами старости Ворочева Івана Кидори, 40 років. Техніки, яка може відремонтувати її, в громади немає.

"Там потічок тече. У нас місцевість гірська, з лісу великі потоки течуть [води]. Ми це розкопали. Думали, що зробимо, але нам забракло техніки, тобто ми не в змозі це зробити. Той тракторист, що копав — сказав. Що максимально може взяти на 3,5 метри. Тобто, викопав 3,5 метри, але далі дістатися не зміг", — розповів Іван Кидора.

Голова Перечинської ТГ Іван Погоріляк розповів:

"Перехід попід дорогу води, де залізобетонними кільцями вона проходила, під дорогою, — на глибині три метри. Ці кільця просіли. Зробився затор і воду видавило на поверхню дороги. Транспорт їздив і, певно, через те розсипалися всі залізобетонні кільця. І стався такий провал", — пояснив голова ТГ.

З його слів, представники автомобільних доріг, яка експлуатує цю дорогу, обстежили обвал і пішли виготовляти проєкт-кошторис на це.

Цю ділянку дороги, за словами Івана Погоріляка, мають почати ремонтувати 15 лютого.

Нагадаємо, що На Перечинщині перед в'їздом у Ворочево стався обвал дороги (ФОТО)

Читайте на ГК:«Буде хосен»: закарпатці взялися за пили, сокири і ножиці (ФОТО)
Читайте на ГК:Курйози на дорозі: закарпатські патрульні зупинили потяг (ФОТО)
Читайте на ГК:На Перечинщині замайоріли червонокнижні рослини (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...