1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Хворіють школярі та вчителі: в одному з сіл Іршавщини критична ситуація через коронавірус

10.02.2021 21:23 Суспільство ВАЖЛИВО

Сьогодні відбулося засідання штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації державного рівня, пов’язаної з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 на території ОТГ.

Сьогодні відбулося засідання штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації державного рівня, пов’язаної з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 на території ОТГ.

Головне питання порядку денного – стан захворюваності серед учнів загальноосвітніх та вихованців дошкільних освітніх закладів, інформувала Довжанська територіальна громада. Керівник штабу Василь Батрин зауважив, що згідно наявної інформації, на території громади спостерігається тенденція до збільшення захворюваності на простудні захворювання, зокрема є випадки захворювання на COVID- 19. Найбільш гострою ситуація є в Довгому.

Начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Алла Петровці довела до відома присутніх інформацію керівників Довжанських загальноосвітніх навчальних закладів:

хворіє 190 учнів, 35 – на самоізоляції;

серед педагогів 22 хворих, з них – 8 з підтвердженням коронавірусної інфекції ПЛР-тестуванням, 7 отримали позитивний результат швидкого тесту.

Що стосується інших населених пунктів нашої громади, то тут рівень захворюваності не є критичним: у Приборжавському 23 хворих учнів, у Броньці – 13, у Липецькій Поляні – 11.

Тенденція до збільшення захворюваності спостерігається і в дошкільних навчальних закладах Довгого: відвідування складає близько 50 %, є підтверджені факти захворювання на COVID- 19 серед персоналу. Головний лікар амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Довге Маріанна Кузан повідомила, що ситуація в Довгому дуже складна. З кожним днем збільшується кількість людей з симптомами ГРВІ.

Обговоривши ситуацію, що склалася, з метою запобігання розповсюдження інфекції, було вирішено призупинити освітній та виховний процес у всіх освітніх закладах, розташованих на території с. Довге з 11 по 21 лютого включно.

Загальноосвітнім закладам освіти рекомендовано організувати навчальний процес із використанням дистанційних технологій. Разом з тим, рекомендовано всім суб’єктам господарювання обмежити доступ до приміщень з жорстким дотримання маскового режиму та всіх карантинних обмежень.

Нагадаємо, на Іршавщині Боржава може підтопити ще кілька сіл (ФОТО, ВІДЕО)

Читайте на ГК:На Іршавщині триває акція протесту: люди вимагають невідкладного ремонту дороги (ФОТО, ВІДЕО)
Читайте на ГК:На Іршавщині сталася ДТП: автомобіль перекинувся на дах (ФОТО)
Читайте на ГК:У школі на Закарпатті тоне спортзал (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...