1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

«Можуть впасти й на голову»: на Закарпатті жителів вулиці «підстерігають» аварійні дерева (ФОТО)

10.02.2021 17:36 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Йдеться про одну із вулиць на Перечинщині в селі Зарічево, де за словами людей, у будь-яку мить аварійні дерева можуть завдати жителям великої шкоди.

Йдеться про одну із вулиць на Перечинщині в селі Зарічево, де за словами людей, у будь-яку мить аварійні дерева можуть завдати жителям великої шкоди.

Значний період мешканцям вулиці Толстого завдає клопотів берег із аварійними насадженнями. Як відзначають місцеві, дерева, у будь-яку мить здатні упасти на перехожих, травмувати дітей.

Аварійним відрізком вулиці школярі поспішають до школи та їздять автівки. Навпроти ділянки із аварійними деревами розташовані будинки жителів. Відстань до хат дуже мала, то ж місцеві побоюються прикрих наслідків через зіткнення дерева із житловою спорудою чи навіть людиною.

Днями одне із дерев, як зазначає у мережі Фейсбук жителька вулиці, під час падіння пошкодило ворота біля її будинку. У той час, як відзначає стурбована жінка, її мати знаходилася у хаті і їй, на щастя, вдалося уникнути прикрих наслідків. Однак, за словами місцевих, від таких випадків жителі не застраховані, а отже проблему потрібно вирішувати й ліквідувати аварійні дерева задля безпеки населення.

Як повідомили у Перечинській ОТГ, роботи зі зрізання застарілих насаджень на вулиці Толстого в Зарічеві мають закінчити до кінця березня цього року. Слід зауважити, ця проблема є актуальною і для більшості населених пунктів на Перечинщині, а особливо тепер у час сильних дощів, коли грунт перенасичений водою і аварійні дерева «сходять» на дороги із шаром землі.

Нагадаємо, що На Закарпатті попереджають про небезпечне підвищення рівня води в річках

Читайте на ГК:Ключ диких гусей помітили в небі над Перечинщиною (ФОТО)
Читайте на ГК:У водоймі на Закарпатті усе частіше виявляють шокуючі знахідки (ФОТО)
Читайте на ГК:«Неофіційні маршрути»: у цьому селі на Закарпатті є урочища із вражаючими знахідками та ще й зі срібними жилами (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...