1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У Берегівській РДА відбулася нарада із головами територіальних громад (ФОТО)

10.02.2021 16:26 Суспільство

Це перша зустріч у такому складі, де були присутні голови або заступники всіх територіальних громад нового Берегівського району.

Це перша зустріч у такому складі, де були присутні голови або заступники всіх територіальних громад нового Берегівського району.

На порядку денному було 8 питань:

Про утворення структурних підрозділів містобудування та архітектури в місцевих радах Берегівського району. Інформувала Петра Тетяна Прокопівна – начальник відділу містобудування, архітектури та інфраструктури райдержадміністрації.

Про впорядкування окремих питань у галузі освіти, зокрема, про передачу майна закладів освіти із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району у комунальну власність територіальних громад. Інформувала Турані Ярослава Тіборівна – в.о. начальника, головний спеціаліст відділу з питань освіти райдержадміністрації.

Про цивільний захист в новостворених територіальних громадах Берегівського району. Інформував Мушка Віктор Васильович – головний спеціаліст відділу оборонної роботи та цивільного захисту райдержадміністрації.

Про порядок подання відомостей періодичного поновлення персональних даних Державного реєстру виборців органами місцевого самоврядування. 

Про інформацію щодо використання відомостей Державного реєстру виборців для створення реєстрів територіальних громад (Постанова ЦВК від 17 лютого 2016 року № 55).

З цих питань інформувала Галас Марія Федорівна – начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апаратурайдержадміністрації.

Про організацію мобілізаційної підготовки в місцевих радах (ОТГ) – інформував Нофенко Олександр Іванович – завідувач сектору мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації.

Про організацію ведення військового обліку в новостворених територіальних громадах Берегівського району – Інформував Куліковський Дмитро Віталійович – військовий комісар Берегівського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки. 

Про організацію співпраці між управлінням соціального захисту населення та ТГ району – інформував Ганькович Василь Васильвович, в.о. начальника управління управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації.

В ході обговорення, майже по кожному питанню з’являлися проблемні аспекти. В першу чергу – в плані комунікації та співпраці між територіальними громадами району та райдержадміністраією.

Голова облдержадміністрації, Анатолій Полосков, наголосив на неприпустимість ігнорування та безвідповідального відношення керівництва територіальних громад до виконання розпорядчих документів, листів. Погана комунікація в наш час – це нонсенс! 

Також Анатолій Олександрович зауважив, що крім розширених прав, зараз на місцеве самоврядування покладена велика відповідальність та звітність про пророблену роботу. Це, в першу чергу, потрібно жителям, виборцям у їх громадах!

Звичайно, новий територіальний устрій та функціонування ОТГ диктують нові вимоги. Але в нинішній час – співпраця та комунікація між органами державної влади має бути налагоджена, адже інакше це розцінюватиметься як саботаж.

Голова облдержадміністрації Анатолій Полосков, в свою чергу, поінформував присутніх про ситуацію в області щодо зростання рівня захворюваності на COVID-19. Торкнулися проблем підтоплень та сміттєву проблему, спрямування коштів з екологічного податку за призначенням. Також йшлося про легалізацію бізнесу в територіальних громадах, що має принести надходження в бюджет та сприяти покращенню інфраструктури.

Нагадаємо, що На Закарпатті судитимуть посадовця за хабар в 16 тис. грн (ФОТО)

Читайте на ГК:Скульптурну композицію пам’яті жертв комуністичного тоталітарного режиму відкрили в Берегові (ФОТО)
Читайте на ГК:На Берегівщині виявили безакцизні сигарети на суму 2,5 млн грн (ФОТО)
Читайте на ГК:Ситуація з коронавірусом на Берегівщині погіршується
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...