1. Новини Закарпаття
  2. >

На Закарпатті проводять відбори проб поверхневих вод транскордонної р.Тиса

10.02.2021 14:43 Суспільство

Відбори проб проводяться у відповідності до Програми проведення відбору проб води та спільних вимірів витрат води р. Тиса румунськими та українськими спеціалістами на 2021 рік.

Відбори проб проводяться у відповідності до Програми проведення відбору проб води та спільних вимірів витрат води р. Тиса румунськими та українськими спеціалістами на 2021 рік.

Сьогодні, 10 лютого 2021 року, Державна екологічна інспекція у Закарпатській області на виконання Угоди між Урядом України та Урядом Румунії в галузі водного господарства на прикордонних водах (30.09.1997 року, м. Галац (Румунія)), проводить планові відбори проб поверхневих вод транскордонної р.Тиса у прикордонних створах контролю: Ділове/Валя Вішелуй; Тячів/Течеу; Солотвино/Сігету Мармацієй. Також буде відібрано пробу поверхневих вод р. Тиса, с. Луг, нижче впадіння р.Вішеу. Відбори проб проводяться у відповідності до Програми проведення відбору проб води та спільних вимірів витрат води р. Тиса румунськими та українськими спеціалістами на 2021 рік.

У відібраних пробах вод крім фізико-хімічних та гідробіологічних показників, також будуть проведені вимірювання хімічних показників, за якими визначається хімічний стан масивів поверхневих вод у відповідності до Методики віднесення масиву поверхневих вод до одного з класів екологічного та хімічного станів масиву поверхневих вод, а також віднесення штучного або істотно зміненого масиву поверхневих вод до одного з класів екологічного потенціалу штучного або істотно зміненого масиву поверхневих вод.

Нагадаємо, що Молодик з Мукачівщини вирішив вкоротити собі віку

Читайте на ГК:«Березневі блакитні розцінки»: оприлюднено вартість блакитного палива газопостачальних компаній
Читайте на ГК:Що відбулось на Закарпатті, Іршавщині, Ужгороді та Мукачеві 26 лютого
Читайте на ГК:На Закарпатті проаналізували надання інклюзивного навчання у закладах загальної середньої освіти

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...