1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

З Угорщини до українських лікарень доставили апарати ШВЛ

09.02.2021 11:18 Суспільство

До півсотні апаратів ШВЛ, які раніше доставили на Закарпаття, ще п’ятдесят зараз направили і в інші регіони країни.

До півсотні апаратів ШВЛ, які раніше доставили на Закарпаття, ще п’ятдесят зараз направили і в інші регіони країни.

П’ятого лютого завершилася поставка апаратів ШВЛ у кілька областей України, у міста Львів, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Запоріжжя, Дніпро, Маріуполь та Херсон. Про це інформує Kárpátaljahetilap

Варто наголосити, що обладнання отримали не лише медичні заклади обласних центрів, але й кілька районних лікарень в областях. Оскільки йдеться про абсолютно нові апарати ШВЛ, вони мають служити протягом тривалого часу.

«Логістика була непростою. Це дороговартісне обладнання, тому було надзвичайно важливо забезпечити належну охорону вантажу. Організації, котрі займалися логістикою, угорські дипломатичні установи в Україні отримали численні листи з подякою. В деяких зазначається, що такого сучасного обладнання ще не мали», – каже керівник представництва Угорської екуменічної служби допомоги в Україні Янош Геревич.

Логістичні організації та консульства Угорщини в Україні отримали багато подяк. Співробітники лікарень, до яких прибули з вантажоперевезень, надзвичайно вдячні та раді за допомогу. Деякі говорили, що таких серйозних апаратів вентиляції ніколи не надходило від української держави.

Наступним кроком стане введення в експлуатацію апаратів ШВЛ. Це здійснюватимуть спеціалісти, котрі мають відповідні дозволи, кваліфікацію на проведення таких робіт. Ними стануть представники тієї ж фірми, котрі ввели в експлуатацію півсотні апаратів ШВЛ на Закарпатті.

Після укладення відповідних договорів спеціалісти встановлять обладнання у медичних закладах, проведуть навчання персоналу щодо його використання, затим видадуть відповідні дозволи. Сподіваємося, що бюрократія не надто відтягуватиме цей процес, адже від цього залежать людські життя. 

Загальна вартість вантажу становить 3,5 мільйона євро.

Нагадаємо, коронавірус на Закарпатті: за добу у чотирьох районах - найбільше нових інфікованих

Читайте на ГК:АЗС Угорщини запровадили обмеження на продаж палива
Читайте на ГК:"ЄС має працювати над іншою тактикою": Уряд Угорщини закликав не вводити нові санкції проти Росії
Читайте на ГК:Чому Угорщина так відверто підтримує вступ України в ЄС: озвучена основна причина
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська