1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Виноградівщині батьки просять у директора школи та голови громади "зебру" на дорозі між школами (ФОТО)

06.02.2021 19:50 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

У селі Великі Ком'яти Виноградівської територіальної громади на дорогах немає ні переходів, ні розміток, ні автобусних зупинок.

У селі Великі Ком'яти Виноградівської територіальної громади на дорогах немає ні переходів, ні розміток, ні автобусних зупинок.

У найбільшому селі Виноградівської територіальної громади, Великих Ком'ятах, між двома школами на автошляху територіального значення Т 0719 Виноградів-Іршава, немає "зебри". Після капітального ремонту дороги, кілька років тому, розмітку так і не нанесли знову.

Батьки учнів молодшої школи стурбовані безпекою своїх чад, які щодня долають неврегульований відрізок дороги. Окрім того, саме тут дітям треба переходити, коли вони йдуть обідати у шкільну їдальню.

"Діти йдуть в їдальню, а там навіть зебри не намальовано!! Вже неодноразово ми зверталися в різні органи влади, але дій ніяких не прийнято, все списують на "потім, ми рішаємо"! Тут багато було аварійних ситуацій, і ніхто не реагує!!! Просто боїмось за своїх діток!!!", - каже мама ком'ятських школярів журналісту Голосу Карпат.

Жінка додає, що ініціативна група батьків написали звернення до голови Виноградівської територіальної громади Степана Бочкая і віднесли його у школу. Батькам наразі не відомо, чи адресат отримав звернення.

Однак, відсутність "зебр" та розміток не єдина проблема центральної дороги у Великих Ком'ятах. Тут, також, немає зручних та безпечних зупинок і люди змушені стояти в очікуванні автобусів прямо на узбіччах доріг.

"На фото стихійна зупинка, а, насправді, лише частина узбіччя дороги, з якого щодня десятки людей доїжджають до міста. Очікувати там не зручно і не безпечно", - пише на своїй Фейсбук-сторінці журналістка Олена Мудра, яка теж користується такими "автобусними зупинками".

Нагадаємо, у Виноградові батьки загиблої просять допомогти відшукати винуватця смертельної ДТП.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...