1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

В одному з районів Закарпаття всі школи та садочки закрили на карантин

05.02.2021 21:40 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

У зв’язку з стрімким поширенням коронавірусної інфекції навчальні заклади одного з районів Закарпаття тимчасово закриті на карантин.

У зв’язку з стрімким поширенням коронавірусної інфекції навчальні заклади одного з районів Закарпаття тимчасово закриті на карантин.

Від сьогодні, 5 лютого, всі дитячі садочки на території Рахівщини не функціонують. Натомість, всі інші заклади освіти перейшли на дистанційний режим навчання. Це пов’язано з різким збільшенням кількості інфікованих серед жителів району і діятиме до 12 лютого включно. 

Так, станом на сьогодні, з початку пандемії на Рахівщині діагностували вже 2 309 випадків коронавірусу. Наразі ж хворіють 740 людей, а 1 508 вже одужали. Водночас, на території Рахівщини зареєстровано чи не найбільше смертей з усіх районів Закарпаття - 61.

Найбільше померлих - 20 і 7, у Рахові та смт.Ясіня відповідно. Щодо одужавших, то в порівнянні з іншими населеними пунктами району, лідирують також Рахів і Ясіня. Тут небезпечну інфекцію побороли вже 624 та 159 людей відповідно.

Детальнішу інформацію щодо поширення коронавірусної інфекції у населених пунктах Рахівщини дивіться далі у таблиці.

3верніть увагу: показник "Хворіє" показує фактичну кількість захворілих станом на сьогодні, 5 лютого (виділено синьою заливкою фону).

 

 

Вся інформація в таблиці є офіційно підтвердженою і опублікованою у статистичних звітах Національної служби здоров’я України.

Нагадаємо, закарпатка з рідкісною недугою потребує допомоги.

Читайте на ГК:На Закарпатті оголосили ІІІ рівень лавинної небезпеки
Читайте на ГК:У Карпатах через різке потепління можливе сходження лавин
Читайте на ГК:У горах на Закарпатті травмувалась туристка
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...