1. Новини Закарпаття
  2. >

На Закарпатті для розбудови пунктів пропуску виділили 2 мільярди 695 мільйонів гривень (ФОТО)

04.02.2021 18:51 Суспільство

Розбудова пунктів пропуску - один із пріоритетів держави та Закарпатської ОДА.

Розбудова пунктів пропуску - один із пріоритетів держави та Закарпатської ОДА.

План заходів з облаштування пріоритетних пунктів пропуску на 2021–2023 рр затвердили на засіданні Урядового комітету з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, міжнародного співробітництва, культури, молоді, спорту та інформаційної політики, у якому взяв участь голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков.

Мета розбудови КПП - розвиток транскордонного та міждержавного співробітництва, сприяння торгівлі, що означає збільшення бюджетних надходжень.Уперше за роки незалежності України Закарпаття отримало рекордну суму на розвиток прикордонної інфраструктури – 2 мільярди 695 мільйонів гривень. Ці кошти передбачені щоб розбудувати 9 пунктів пропуску.

 «Програма розвитку і розбудови прикордонної інфраструктури – просто життєво необхідна для Закарпаття! Ми довго чекали на цей проєкт, і сьогодні, нарешті, отримали чудовий позитивний результат», –  прокоментував затвердження плану голова облдержадміністрації Анатолій Полосков.Протягом 2021–2023 рр. в Україні планують розбудувати 35 пунктів пропуску, 9 із них – на території Закарпатської області, тобто майже 25% від загальної кількості. Згідно з розпорядженням Кабінету міністрів, на реалізацію цього амбітного проєкту в Україні загалом мають виділити майже 10 млрд. грн. За ці гроші: реконструюють, модернізують, технічно переоснастять 25 КПП; 5 - побудують на місці уже існуючих застарілих; 5 - зовсім нових.

Нагадаємо, що До відома закарпатців: хто може отримати компенсацію на оплату електроенергії

Читайте на ГК:На Закарпатті найнижчі темпи: з'явилися дані за три дні вакцинації в Україні
Читайте на ГК:Відомо, скількох медиків на Закарпатті вже вакцинували
Читайте на ГК:На Закарпатті понад шістсот інфікованих Covid-19 за добу. 15 людей померли

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...