1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Закарпатку оштрафували за самовільне захоплення землі

04.02.2021 12:18 Суспільство

Про це інформує Державна екологічна інспекція Закарпатської області.

Про це інформує Державна екологічна інспекція Закарпатської області.

Воловецьким відділенням поліції Мукачівського відділу поліції ГУ НПУ в Закарпатській області встановлено факт самовільного захоплення земельної ділянки громадянкою Г. та направлено матеріали до Державної екологічної інспекції у Закарпатської області для вирішення питання про притягнення її в порядку адміністративного судочинства за ст. 53-1 КУпАП.
Під час проведення позапланової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства державними інспекторами з охорони навколишнього середовища встановлено, що громадянка Г. самовільно зайняла земельну ділянку площею 0,0249 га на території Нижньоворітської сільської ради Воловецького району.

За результатами перевірки інспекторами складено протокол про адмінправопорушення, громадянку притягнуто до відповідальності на суму штрафу 850 гривень.

Відповідно до Методики визначення розмірів шкоди, заподіяної внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням, зняття ґрунтового покриву (родючого шару ґрунту) без спеціального дозволу Інспекція провела розрахунок збитків на суму 4540 гривень. Лист-претензію з пропозицію добровільно перерахувати вказану суму на користь держави направлено правопорушниці. У разі відмови добровільного відшкодування шкоди Інспекція звертатиметься до суду для примусового стягнення.

Нагадаємо, жоден з туристичних обְ'єктів Закарпаття не потрапив до “найпривабливіших” в Україні.

Читайте на ГК:Закарпатські патрульні виявили автомобіль без відповідних елементів ідентифікації (ФОТО)
Читайте на ГК:У Нижніх Воротах зупинили водія у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння на краденій Skoda
Читайте на ГК:У Нижніх Воротах затримали нашпиговану сигаретами вантажівку (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...