1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Берегівське відділення Мальтійської служби допомоги підтримує дітей із вродженими вадами (ФОТО)

03.02.2021 17:17 0 Суспільство Автор: Голос Карпат
 

Відповідний проект стартував у жовтні 2019 року.

Головна його мета – сприяння батькам в лікуванні та підтримці їх дітей з фізичними вадами віком до 6 років (до 14 - за запитом рідних). Були організовані скринінгові дні та розвиваючі терапії методом Петьо, лікувальний масаж, розвиток руху та мовлення, нейрофідбек тощо. Все це винконувалось безкоштовно.

На жаль, всесвітня ситуація з пандемією коронавірусу негативно вплинула на проведення декількох проектів програми, які довелося переформатувати. Як результат, досить напруженим був грудень, оскільки намагались реалізувати заходи, які не могли відбутися раніше через карантин.Так, уперше організували обмін досвідом   батьків, які виховують дітей з фізичними вадами. З допомогою психолога вони поділились  інформацією, як займаються з малечею, на що звертають увагу в першу чергу і т.ін. Перед різдвяними та новорічними святами провели творчу майстерню: діти виготовляли та прикрашали листівки, подарункові пакети, пряники.

Організували майстер-клас і для вчителів початкових класів та вихователів дошкільних закладів, де його учасники з допомогою спеціаліста відділення ознайомилимь, як можна на ранній стадії виявити ті чи інші відхилення в розвитку дітей, для чого їм було запропоновано відповідну методику. Створили клуб молодих мам, де жінки теж могли разом обговорити можливі проблеми,а дітлахи в той час погратися під опікою досвідчених вихователів. Заняття, як правило, закінчувалися веселим спільним римуванням та співом.

Працівники Берегівського відділення Мальтійської служби допомоги мають намір продовжити дану програму та її проекти і в нинішньому році. Звичайно, й надалі буде доступний безкоштовний прокат та сервіс пристроїв для дітей і дорослих з особливими потребами.

Нагадаємо, що участь у скринінгових тестах та терапіях підлягає реєстрації. Подати заявку можна всім бажаючим електронною поштою beregszaszi.maltai@gmail.com або особисто за адресою: м. Берегово, вул. Рожошкерт 93. (тел.: +380507858514).

Нагадаємо, на Свалявщині закарпатські медики взяли участь у гірськолижних змаганнях (ФОТО)

Читайте на ГК:Скульптурну композицію пам’яті жертв комуністичного тоталітарного режиму відкрили в Берегові (ФОТО)
Читайте на ГК:На Берегівщині виявили безакцизні сигарети на суму 2,5 млн грн (ФОТО)
Читайте на ГК:Ситуація з коронавірусом на Берегівщині погіршується
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...