1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Закарпатський фермер розповів про перспективи вирощування персиків на Чорній горі (ФОТО, ВІДЕО)

02.02.2021 17:14 0 Суспільство Ексклюзив Автор: Голос Карпат

Як падіння гривні позначилося на садовому промислі.

Унікальний в Україні персиковий сад на гірських терасах у Виноградові місцеві ентузіасти брати Боднарюки почали закладати ще на початку 90-х років минулого століття.

Із 50 соток поступово розширили площі під садом до 2,5 гектарів.

Добротні виноградівські персики за порівняно короткий час витіснили з краю імпортних конкурентів, заполонивши ринки не лише Закарпаття, але й сусідніх областей.

Для транспортування чималого врожаю з гірського схилу «персикові королі», як стали називати Боднарюків, власноруч збудували кількасотметрову залізну колію.

- Сад добре врожаїв і приносив прибутки до 2014 року, коли почався різкий обвал національної валюти,- розповів Голосу Карпат фермер Дмитро Боднарюк.- Із падінням гривні наші витрати зростали, але ціну на персики ми не могли піднімати, бо люди збідніли. Зараз відчувається мінімальна стабілізація, і тому ми взялися реформувати свій сад.

Про вплив глобальних економічних процесів на господарювання та про сучасні перспективи вирощування персиків на Чорній горі детальніше дивіться у ВІДЕО.

Нагадаємо, що Причиною нещодавньої бійки дикого і домашнього котів на Чорній горі були їхні сексуальні розбірки (ФОТО, ВІДЕО)

Читайте на ГК:"Вкрали з ремонту доріг": на Закарпатті судитимуть директора однієї з приватних фірм
Читайте на ГК:На Виноградівщині, поки господар спав, сталася пожежа в дворогосподарстві (ФОТО)
Читайте на ГК:Причиною нещодавньої бійки дикого і домашнього котів на Чорній горі були їхні сексуальні розбірки (ФОТО, ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...