1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Берегівські благодійники організували для дітей свято на ковзанці

30.01.2021 14:23 Суспільство

Берегівська Районна Мальтійська Служба Допомоги за останні тижні два рази організувала катання на ковзанах, за підтримки ковзанки Ice Land, що розташовується в центрі Берегова.

Берегівська Районна Мальтійська Служба Допомоги за останні тижні  два рази організувала катання на ковзанах, за підтримки ковзанки Ice Land, що розташовується в центрі Берегова.

Ця спільна програма була організована для дітей, які живуть у більш складних життєвих обставинах з метою накопичення позитивних емоцій, з яких вони черпають сили проти викликів повсякденного життя. Багатьом дітям була наданаможливість кататися на льоду, їм допомагали інструктори ковзанок та волонтери благодійної служби. Це було велике щастя для дітей, яким відповіли безхмарною радістю та великою кількістю посмішок.

Діти були не лише сміливими, а й показували нам велику здатність силу волі. Одна дівчинка, для якої проблеми повсякденного ходіння звичні, залишаючи милиці та інвалідні візки позаду, взувала ковзани, що залишилося приємним спогадами у її житті.

Ми сподіваємось, що пережиті позитивні емоціїнадають дітям силу в подальшому. Берегівська Районна Мальтійська Служба Допомоги висловлює подяку ковзанці Ice Land за можливість безкоштовної участі та за професійнудопомогу інструкторів.

Папп О.А.

Нагадаємо, в Ужгороді за порушення карантину притягнули до відповідальності працівників двох закладів (ФОТО)

Читайте на ГК:Зеленський заговорив по-угорськи вустами берегівчанина (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Громадянин Туреччини намагався незаконно “прихопити” з собою в Угорщину чотирьох українців
Читайте на ГК:Берегівська група “Життя” відтворює його в усіх реаліях (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...