1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Берегівські благодійники організували для дітей свято на ковзанці

30.01.2021 14:23 Суспільство

Берегівська Районна Мальтійська Служба Допомоги за останні тижні два рази організувала катання на ковзанах, за підтримки ковзанки Ice Land, що розташовується в центрі Берегова.

Берегівська Районна Мальтійська Служба Допомоги за останні тижні  два рази організувала катання на ковзанах, за підтримки ковзанки Ice Land, що розташовується в центрі Берегова.

Ця спільна програма була організована для дітей, які живуть у більш складних життєвих обставинах з метою накопичення позитивних емоцій, з яких вони черпають сили проти викликів повсякденного життя. Багатьом дітям була наданаможливість кататися на льоду, їм допомагали інструктори ковзанок та волонтери благодійної служби. Це було велике щастя для дітей, яким відповіли безхмарною радістю та великою кількістю посмішок.

Діти були не лише сміливими, а й показували нам велику здатність силу волі. Одна дівчинка, для якої проблеми повсякденного ходіння звичні, залишаючи милиці та інвалідні візки позаду, взувала ковзани, що залишилося приємним спогадами у її житті.

Ми сподіваємось, що пережиті позитивні емоціїнадають дітям силу в подальшому. Берегівська Районна Мальтійська Служба Допомоги висловлює подяку ковзанці Ice Land за можливість безкоштовної участі та за професійнудопомогу інструкторів.

Папп О.А.

Нагадаємо, в Ужгороді за порушення карантину притягнули до відповідальності працівників двох закладів (ФОТО)

Читайте на ГК:Ситуація з коронавірусом на Берегівщині погіршується
Читайте на ГК:"5 контейнерів із металічною ртуттю": закарпатець постане перед судом за спробу контрабанди отруйних речовин до ЄС
Читайте на ГК:У Берегівській міській ОТГ представили дільничих офіцерів громади (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...