1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Мукачівщині відкрили навчально-практичні центри (ФОТО)

29.01.2021 17:32 0 Суспільство
 

Одним із шляхів модернізації освіти у професійно-технічних навчальних закладах є створення навчально-практичних центрів.

Останні сприяють підвищенню рівня та якості професійної підготовки майбутніх майстрів, перепідготовці незайнятого населення, підвищенню кваліфікації та стажуванню робітників підприємств із використанням технологічних і виробничих інновацій.

Два такі центри відкрили на базі професійно-технічних навчальних закладів області.

У ВПУ №3 м. Мукачево створили НПЦ з професій слюсаря-електрика з ремонту електроустаткування та електромонтера з обслуговування та ремонту електроустаткування.

Центр оснащений сучасним обладнанням, яке дозволить виконувати комплекс слюсарних, електромонтажних і ремонтних робіт, а також монтувати схеми підключення електроустаткування групою (15 осіб).

Потенційні роботодавці, соціальні партнери та представники МДУ побували на уроці виробничого навчання в центрі, де готують майбутніх майстрів.

«Створений навчально-практичний центр цілком і повністю орієнтований на потреби роботодавців, – зазначила засновниця ТОВ „Ліка-Комфорт” Олена Ціва, –  і ми сподіваємося на подальшу плідну співпрацю та розвиток матеріально-технічної бази центру».

Проєкт центру реалізовано коштами державного бюджету та спеціального фонду закладу освіти реалізовано. Його вартість – майже 900 тис. грн.

Другий НПЦ створили на базі Мукачівського центру професійно-технічної освіти. Це хаб деревообробного спрямування. Тут готуватимуть кваліфікованих робітників для потреб регіонального ринку праці з використанням кращих виробничих практик на сучасному обладнанні.

Для облаштування, придбання інструментів і дидактичних матеріалів, проведення ремонтних робіт було використано майже 1,6 млн грн (це кошти з державного бюджету та спеціального фонду закладу освіти).

Професії деревообробного виробництва та електротехнічної галузі входять до найбільш затребуваних професій на регіональному ринку праці. Тому такі центри сприятимуть підготовці кваліфікованих робітничих кадрів, підвищенню ефективності співпраці з роботодавцями області, підготовці випускників до підприємницької діяльності та відкриттю власної справи.

Нагадаємо, що На Мукачівщині судитимуть голову однієї з ОТГ та його спільників за фактом заволодіння близько 650 тис. грн (ФОТО)

Читайте на ГК:Закарпатка, яку помітили у Мукачеві із головним героєм шоу "Холостяк": що про неї відомо (ФОТО)
Читайте на ГК:В Мукачеві у вогні загинули 165 свиней: оприлюднено фото з місця пожежі (ФОТО)
Читайте на ГК:В Мукачеві температура повітря б`є рекорди (ФОТОФАКТ)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...