1. Новини Закарпаття
  2. >

На Закарпатті виявили багато повторних випадків зараження на COVID-19, в тому числі і в лікарів

29.01.2021 15:36 Суспільство

Про це повідомив сьогодні на брифінгу в Закарпатській обласній державній адміністрації директор КНП «Обласна клінічна інфекційна лікарня» Михайло Поляк.

Про це повідомив сьогодні на брифінгу в Закарпатській обласній державній адміністрації директор КНП «Обласна клінічна інфекційна лікарня» Михайло Поляк.

«Вчора поступила жінка, яка місяць тому хворіла на ковід-19, зараз вона знову хвора, і в доволі важкому стані», - уточнив М. Поляк.

Як повідомляє Uzhgorod.net.ua, серед повторно заражених є в тому числі повторно заражені лікарі. Серед них є й молоді люди, які досить важко переносять недугу. І всі вони вже мали імуноглобуліни G, тобто, мали певний захист, але все ж повторно захворіли, каже інфекціоніст.

«Досвід показує, що через певний час люди повторно хворіють, і не треба думати, що не захворієте, треба дотримуватися правил, носити маски, ретельно мити руки тощо», - уточнив М. Поляк. 

Нагадаємо, що На Закарпатті відбулось засідання ради голів ОСББ та ЖБК де обговорили зростання тарифів, скасування пільгових тарифів, порядок сплати внесків (ФОТО)

Читайте на ГК:«Березневі блакитні розцінки»: оприлюднено вартість блакитного палива газопостачальних компаній
Читайте на ГК:Що відбулось на Закарпатті, Іршавщині, Ужгороді та Мукачеві 26 лютого
Читайте на ГК:На Закарпатті проаналізували надання інклюзивного навчання у закладах загальної середньої освіти
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...