1. Новини Закарпаття
  2. >

На Закарпатті відбулось засідання з питань ТЕБ та НС: нагальним питанням є створення місцевої та добровільної пожежної охорони (ФОТО)

29.01.2021 14:06 Суспільство

Новостворені райони та об’єднані територіальні громади нині мають потурбуватися про налагодження дієвої системи цивільного захисту на своїх територіях.

Новостворені райони та об’єднані територіальні громади нині мають потурбуватися про налагодження дієвої системи цивільного захисту на своїх територіях.

Про це та інші важливі питання сьогодні, 29 січня,  говорили на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням Анатолія Полоскова, голови Закарпатської ОДА.

Учасники комісії обговорили перспективу створення у складі райдержадміністрацій і територіальних громад окремих структурних підрозділів з питань цивільного захисту, забезпечення обміну інформацією між оперативно-черговими службами РДА та місцевими підрозділами управління ДСНС щодо загрози або виникнення надзвичайних ситуацій, а також передбачення у місцевих бюджетах коштів з резервного фонду для здійснення заходів із ліквідації наслідків НС. І звісно ж, нагальним є питання створення місцевої та добровільної пожежної охорони у населених пунктах, де немає пожежно-рятувальних підрозділів.

Також на засіданні комісії затвердили класифікацію хімічно-небезпечних об’єктів краю. Нині на території Закарпаття функціонують 4 об’єкти, на яких можуть зберігатися або використовуватися у виробничій діяльності 18,9 тонн небезпечних хімічних речовин. Ці об’єкти, згідно з класифікацією, мають І ступінь хімічної небезпеки.

За результатами розглянутих питань, прийнято ряд відповідних рішень комісії, якими передбачається всім зацікавленим установам та організаціям, райдержадміністраціям, міськвиконкомам спільно з органами місцевого самоврядування здійснити ряд організаційно-практичних заходів для зменшення ризиків виникнення різного роду надзвичайних подій та ситуацій, а також оперативного реагування, та мінімізації їх наслідків. ДСНС України у Закарпатській області

Нагадаємо, що На Хустщині горів двоповерховий будинок: з`явились фото з місця пожежі (ФОТО)

Читайте на ГК:«Березневі блакитні розцінки»: оприлюднено вартість блакитного палива газопостачальних компаній
Читайте на ГК:Що відбулось на Закарпатті, Іршавщині, Ужгороді та Мукачеві 26 лютого
Читайте на ГК:На Закарпатті проаналізували надання інклюзивного навчання у закладах загальної середньої освіти
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...