1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

В мережі показали сірих угорських корів у Закарпатті (ФОТО)

29.01.2021 12:34 Суспільство

Туризмознавцям вдалось побачити їх у Великій Доброні.

Туризмознавцям вдалось побачити їх у Великій Доброні.

Про це йдеться у блозі Подорожуй у мережі Фейсбук.

Це дуже невибаглива і витривала тварина. Її вважають першою м'ясною породою в Європі. Угорці включили сірих корів до переліку хунгарикумів. Ще пару десятиліть тому, вони були на межі зникнення.Мені хотілось побачити, як вони виглядають вживу. Особливо їхні великі роги.

На фермі у Великій Доброні тримають більше 50 голів. Господарює тут Ласло Балог з синами. В момент візиту ми його не застали. На території працювали будівельники. Виглядає так, що готують територію до майбутніх візитів туристів.

В мене склалось відчуття, що сірі значно розумніші за звичайних корів. Весь час з зацікавленням слідкували за нами. Гарні розумні очі. А деякі телята, побачивши нас, цілеспрямовано ховались за спини дорослих, але не відводили очей.

Ось координати об'єкта: 48.448707, 22.388358.Відстань від Мукачева та Ужгорода біля 40 км. Останні два км - погана грунтова дорога, але гарантую, що корови вам сподобаються.

 

Нарешті ми знайшли сірих угорських корів у Закарпатті. Ще минулого року шукав по різним селам, але вся інформація була...

Опубликовано Подорожуй Четверг, 28 января 2021 г.
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...