1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Феномен одного Різдва: як акція «Колядуй, Закарпаття!» об’єднала Україну (ФОТО)

315
Суспільство Закарпаття

На прослуховування колядок конкурсу, користувачі Фейсбуку витратили 16,5 мільйонів хвилин. Це дорівнює 31 року життя.

Феномен одного Різдва: як акція «Колядуй, Закарпаття!» об’єднала Україну (ФОТО)

Цьогорічна акція «Колядуй, Закарпаття!» стала не лише символом різдвяних традицій країни, що усього лише за три тижні об’єднав колядників з усіх куточків України. Вона досягла значних вимірювальних результатів, що показують, яким успішним може стати тематичний медійний контент у досить короткі строки.

Усього на конкурс надіслали 1961 колядку. Пік колядування, як і годиться, прийшовся на Різдво: на Святвечір та різдвяні дні модератори приймали біля кількасот колядок щодня.

Перегляду цих колядок Фейсбук користувачі приділили 16,5 мільйонів хвилин - це дорівнює 275 тисяч годин, або 11 458 днів, або 31 рік безперервного перегляду. Третина сторіччя!

Пік переглядів припав на 8, 14, 18 та 19 січня.

Проте для того, щоб зрозуміти чи вартує колядка «лайк», не обов’язково слухати її цілу хвилину. Достатньо кілька секунд. І так зробили користувачі, які бачили колядки загалом 38 мільйонів разів.

Більш як три чверті з 16,5 мільйонів переглядів – 13,6 мільйони - отримали колядки, які увійшли у ТОП 15.

Усі колядки доступні у чотирьох плей-листах на Голосі Карпат:

- Закарпатські колядки 2020-2021 (1 ч),

- Закарпатські колядки 2020-2021 (2 ч),

- Закарпатські колядки 2020-2021 (3 ч),

- Закарпатські колядки 2020-2021 (4 ч).

 

Стартував конкурс аматорських колядок, що став онлайн-феноменом закарпатського Різдва, 26 грудня 2020 року. Умови для його учасників були доволі прості: приєднатись до групи акції у Фейсбуці, поширити в ній свою колядку свого виконання і, отримавши посилання на співанку від модераторів – запустити її в онлайн-простір жити своїм життям і збирати вподобайки. При чому жодних обмежень до формату колядки, мови виконання, віку учасників, а також кількості колядок від одного автора не було.

У цей період кількість учасників у групі виросла з 1000 Фейсбук-користувачів, які приєднались у попередні роки, до 15,9 тисяч шанувальників з усіх регіонів України та ще понад 20-ти країн світу.

Так одна ініціатива групи людей, котрі бажали лише зберегти і популяризувати різдвяні традиції Закарпаття, набула шаленої популярності по усій країні та за її межами. А все тому, що в час пандемії та стресу, нагадала людям про справжні цінності Різдва – любов, надію та радість.

Нагадаємо, аматорський конкурс колядок "Колядуй, Закарпаття! - закінчився. Дивіться, хто переміг!

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber