1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

"Шило на мило": у Мукачеві мають намір здійснити заміну управляючої компанії (ДОКУМЕНТ)

303
Суспільство Новини Мукачева

Йдеться про заміну сторони договорів з надання послуг з управління будинком, спорудою, житловим комплексом, групою будинків.

У разі прийняття цього рішення, як йдеться в тексті документу, депутатський корпус Мукачівської міськради дозволить замінити у договорах про надання послуг з управління будинком, спорудою, житловим комплексом, групою будинків: утримання житлових будинків і прибудинкових територій сторону ТОВ «І.Т.В. Сервіс Плюс» (код ЄДРПОУ: 38456224) на ТОВ «УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ «НАВІБУД»» (код ЄДРПОУ: 44062506). Водночас даним рішенням буде схвалено зміни, визначені п.1 даного рішення, викласти у додаткових угодах до низки договорів між міською радою та ТОВ «І.Т.В. Сервіс», а мера А. Балогу уповноважено на підписання додаткових угод до договорів.   
За інформацією ГОЛОСУ КАРПАТ проєкт відповідного рішення напередодні, 26 січня, вже розглянула профільна депутатська комісія. Втім, документ не набрав потрібної кількості голосів, щоб рекомендувати його до розгляду під час сесії міської ради. 


"Вчора на засіданні депутатської комісії з питань інфраструктури проєкт "Про заміну" не набрав потрібної кількості голосів. Я розумію, що заміна - це практично реструктуризація ТОВ "ІТВ Сервіс Плюс", але мене особисто турбувала законність такого рішення. Мої побоювання розвіяв керівник управління міського господарства Андрій Блінов, який дав гарантії, що заміна передбачена законом і не може порушити чиїхось інтересів, особливо – мешканців Мукачева, які користуються їх послугами. Тому я підтримав проєкт рішення. Думаю, що проєкт все одно буде рекомендований для розгляду на сесії іншою комісією, або навіть перед сесією ще раз зберуть нашу", - зауважив у коментарі для ГОЛОСУ КАРПАТ депутат Мукачівської міської ради, член постійної депутатської комісії з питань інфраструктури Юрій Кравчук.


Варто також зазначити, що намір прийняття такого рішення вже викликав занепокоєння містян. Зокрема, у своєму дописі в соцмережі Фейсбук мукачівка Лариса Шуманская зазначає, що і раніше, після переходу від ЖРЕПів, договорів із наявною управляючою компанією ніхто не заключав. А наразі цим рішенням мукачівцям, імовірно, пропонують замінити "шило на мило", адже фактично змінюється лише назва управляючої компанії та відсотки статутного капіталу її бенефеціарів.

На підтвердження своїх слів жінка також оприлюднила відповідні скріншоти з інформацією про власників та засновників згаданих товариств.

Чи буде рішення "Про заміну сторони договорів з надання послуг з управління будинком, спорудою, житловим комплексом, групою будинків" винесено на розгляд сесії Мукачівської міської ради та чи підтримає його депутатський корпус – дізнаємось вже завтра, 28 січня 2021 року, під час сесійного засідання.

Нагадаємо, що У Виноградові птахи вже танцюють вальс – весна близько (ФОТО, ВІДЕО)

 

Читайте також: