1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Дитсадківців Мукачівської громади харчуватимуть за 38 гривень на день: у селах батьки платитимуть 50%, а в місті 80% (ДОКУМЕНТ)

26.01.2021 11:29 Суспільство ВАЖЛИВО Голос Карпат

Виконком у Мукачеві прийняв рішення "Про встановлення денної грошової норми за харчування дітей у закладах дошкільної освіти Мукачівської міської територіальної громади".

Виконком у Мукачеві прийняв рішення

Дане рішення члени виконавчого комітету Мукачівської міської ради підтримали одноголосно.
Відтак, згідно з проектом цього рішення, ухвалено наступне:

1. Встановити у закладах дошкільної освіти Мукачівської міської територіальної громади з 01.01.2021 року денну грошову норму за харчування дітей 38 грн.

2. Встановити з 01.01.2021 року плату батьків за харчування дітей у закладах дошкільної освіти Мукачівської міської територіальної громади:

1)  м. Мукачево, у розмірі 80% від вартості харчування на день;

2) у селах Нове Давидково, Лавки, Нижній Коропець, Павшино, Шенборн, Дерцен, Доробратово, Завидово, Залужжя, Ключарки,Негрова, Пістрялово,  Форнош, Барбово, Макарьово, Горбок у розмірі 50 %  від вартості харчування на день.

До слова, відповідно до до попереднього рішення виконкому від 4.12.2019 року № 384, розмір денної грошової норми за харчування дітей у дитсадках та обсяг плати батьків не змінилися. Додалися лише населені пункти, які пізніше увійшли до складу Мукачівської міської ТГ.Нагадаємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, у Мукачеві сьогодні засідав виконком: платні послуги в ЦРЛ, правочини щодо майна, надання дозволів, харчування дітей, втрата статусу, конкурс для перевізників та внесення змін (ФОТО, ВІДЕО) 

Читайте на ГК:"7 точок із сумнівним алкоголем та продуктами": На трасі Київ-Чоп провели рейд по незаконній торгівлі (ФОТО)
Читайте на ГК:"Майстер спорту з самбо": закарпатка стала учасницею реаліті-шоу "Від пацанки до панянки"
Читайте на ГК:У Мукачеві розсипається фасад угорської школи: бережіться – може "прилетіти цеглиною" (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...