1. Новини Закарпаття
  2. >

Закарпатський ліс поповнив державний та місцевий бюджети майже на 70 млн.грн

25.01.2021 16:45 Суспільство

Майже 70 млн грн податків за користування лісовими ресурсами Закарпаття протягом 2020 року поповнили державний та місцевий бюджети.

Майже 70 млн грн податків за користування лісовими ресурсами
Закарпаття протягом 2020 року поповнили державний та місцевий бюджети.

Зокрема, до місцевої скарбниці минулоріч надійшло 54,3 млн грн податків, решта, 15,6 млн грн – поповнили державний бюджет України.
За словами фахівців ГУ ДПС у Закарпатській області, рентні платежі, більша частина яких надходить саме до місцевої скарбниці, мають велике значення для фінансування потреб бюджетної сфери області, соціальних програм та спрямовуються на відновлення природних ресурсів.

Таким чином, представники місцевої влади мають можливість не тільки використати надходження, отримані, від рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів на соціальний розвиток власних територій, але й планувати подальшу діяльність, враховуючи її стабільні надходження до бюджету.

Варто зазначити, що Законом України від від 16 січня 2020 року № 466-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» внесено зміни до ст.256 ПКУ
в частині зміни ставок рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсі за заготівлю деревини основних і неосновних лісових порід.

ДПС у Закарпатській області

Нагадаємо, що Прокурори Воловеччини оскаржують ухвалу судді про обрання місцевому жителю запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту

Читайте на ГК:На Закарпатті завершили 14 соціальних об`єктів завдяки "великому будівництву2020"
Читайте на ГК:У Закарпатській ОДА відбулося чергове засідання, де учасники обговорили питання перерозподілу коштів з Державного фонду регіонального розвитку
Читайте на ГК: У горах Закарпаття значна сніголавинна небезпека
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...