1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У руїнах палацу в середмісті Мукачева поруч з непристойностями "оселився" голий "святий Петро" (ФОТО)

24.01.2021 20:27 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

У зруйнованому палаці Ковнера, що в Мукачеві – дивний мурал під назвою "Святий Петро".

У зруйнованому палаці Ковнера, що в Мукачеві – дивний мурал під назвою

Нагадаємо, раніше ГОЛОС КАРПАТ вже повідомляв про моторошні руїни "Ковнера" у Мукачеві. Із колись розкішної вілли угорського банкіра й мецената палац, свого часу, перетворився на катівню, а в наші дні – є фактично руїною. 

Моторошні руїни "Ковнера" у Мукачеві: зберегти, не можна забути / ФОТО

На внутрішній стіні занедбаного історичного палацу Ковнера, який розташовується на вулиці Берегівській в середмісті Мукачева "оселився" яскравий мурал.
Довкола цього сплеску творчості під назвою "Святий Петро" можна споглядати ілюстрації чоловічих геніталій та інші малюнки й написи непристойного характеру. Довершують загальний інтер’єр гори сміття та обшарпані рештки міжкімнатних стін, дірява стеля й зруйнована підлога.

До слова, ще у 2015 році історичний палац Ковнера у Мукачеві мали намір перетворити у гостьовий будинок. Цього не допустили мешканці навколишніх багатоповерхівок, які вийшли з протестом до будівництва та виштовхали з подвір’я будівельний вагон забудовника.   

Задля привернення уваги влади до необхідності збереження занедбаної історичної будівлі до карантину, пов’язаного з пандемією коронавірусу, тут щорічно з 2015-го року проводили дитячо-сімейний фестиваль “Kovner Defender`s Day”.

Нагадаємо, битва бейблейдерів, турнір з шашок, забіг та велоперегони: як у Мукачеві біля палацу Ковнера фестивалили сім’ями (ФОТО)

Нажаль, до сьогодні ситуація тут не змінилася – будівля палацу Ковнера досі знаходиться у приватній власності та продовжує занепадати.

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...