1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Закарпатець зареєстрував петицію щодо оплати незастрахованими туристами рятувальних операцій

24.01.2021 10:49 Суспільство

Рахів'янин зареєстрував петицію до Президента про оплату незастрахованими туристами рятувальних операцій.

Рахів'янин зареєстрував петицію до Президента про оплату незастрахованими туристами рятувальних операцій.

Житель Рахова Віталій Дубровський зареєстрував петицію на сайті Президента України, повідомив Рахів. Новини, оголошення, вакансії. У ній йдеться про обов'язкове страхування туристів в горах. У іншому випадку ж автор пропонує незастрахованим туристам оплачувати рятувальні операції із власної кишені.

За словами автора, щороку в Карпатах та на гірськолижних курортах губляться туристи, в основному губляться через свою самовпевненість, та невідповідність фізичної підготовки обраному маршруту. Якщо в літній період пошук і доставка травмованого чи заблукалого туриста відносно простий процес. То в зимовий період - це надскладна операція з високим ризиком для самих рятувальників. При тому що постійно залучається багато техніки, особового складу, який сам піддається ризику обмороження.

В зв'язку з цим пропоную ввести страхування туристів на випадок якщо вони травмувалися, або заблукали. І якщо страховий поліс в людини відсутній (при настанні страхового випадку) - повна оплата рятувальної операції особою до якої вона (операція) була проведена. Це дозволить акумулювати більше коштів, і відповідно підвищити зарплату працівникам МНС, та постійно покращувати матерільно-технічну базу рятувальників.

Передумовою для оформлення петиції, вірогідно стала остання пошуково-рятувальна операція, коли на Рахівщині два дні поспіль шукали 25-річного львів’янина, що заблукав під час проходження туристичного маршруту на г. Піп Іван Мармароський. Тоді до пошуково-рятувальних робіт було залучено 20 чоловік особового складу та 6 одиниць техніки.

Читайте на ГК:Жителька Рахівщини отримала підозру за порушення виборчого законодавства
Читайте на ГК:​​​​​​​На Рахівщині згорів автомобіль Mercedes-Benz
Читайте на ГК:На Закарпатті очікуються лавини
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...