1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Брудні «потоки» уже струмують бічними вулицями на Перечинщині (ФОТО)

22.01.2021 16:58 0 Суспільство Автор: Голос Карпат
 

У зв’язку із таненням снігу та дощових опадів, на дорогах та вулицях на Закарпатті утворюються численні калюжі.

Брудні потоки струмують вулицями, додаючи певних незручностей пішоходам і водіям транспортних засобів. Не винятком є і вулиця 8-го Березня на Перечинщині, а особливо її верхній відрізок (на фото).

Від дощового потопу вулиця потерпає не вперше. Однак, проблема одна і та сама упродовж багатьох років – відсутність водовідведення. На жаль, і попередня влада й сьогоднішня ОТГ не переймається вирішенням ситуації. У той же час мешканцям залишається лише сподіватись, що їх почують.

Дискусій із цього приводу вистачає і в соціальній мережі. Тут обурені жителі публікують світлини із жахливими вулицями (а таких у Тур’я-Реметі на Перечинщині є чимало), що потерпають від злив. Однак, далі Мережі, дискусії не виходять. Місцеві обранці не реагують ні на світлини, ані на проблему, як відзначає населення.

За словами пані Марії, кілька років тому на найбільш аварійний відрізок вулиці 8-го Березня було завезено щебінь. Допоміг у цьому один з депутатів на той час (на фото)

–Хлопи зібрались, утрамбували. Якийсь час протрималася рінча. Але вода із часом усе розмила, – каже пенсіонерка. Сумним є той факт, що із року у рік вулиця руйнується більше і більше, усе порите. Час від часу «добивають» вулицю ще й габаритним вантажним транспортом.

Щодо жахливого стану вулиці, то за словами місцевих, не асфальтували тут покриття уже більше 30 років.

Нагадаємо, надзвичайники допомагали туристці з Києва, якій стало погано в Карпатах (ФОТО)

Читайте на ГК:«Буде хосен»: закарпатці взялися за пили, сокири і ножиці (ФОТО)
Читайте на ГК:Курйози на дорозі: закарпатські патрульні зупинили потяг (ФОТО)
Читайте на ГК:На Перечинщині замайоріли червонокнижні рослини (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...