1. Новини Закарпаття
  2. >

Третій тиждень змагань на "Колядуй, Закарпаття!": претенденти у фінал змінюються, але лідер той самий (ВІДЕО)

11.01.2021 23:30 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Різдвяно-новорічна акція "Колядуй, Закарпаття!", організаторами якої є багатопрофільний санаторій "Теплиця" та супермаркет "Гранд", стартувала 26 грудня.

Різдвяно-новорічна акція

Її мета – популяризувати і зберегти обрядові різдвяні співанки-колядки і підтримати тих, хто їх виконує.

На сьогодні за звання найкращої колядки Закарпаття 2021 року та за цінні подарунки як для фіналістів, так і для найбільш неординарних учасників у кількох номінаціях, змагається майже 800-от колядок від конкурсантів різного віку, аматорів та професійних виконавців з усіх регіонів України. На сторінці для голосування їх передивили під 10 мільйонів разів, нагородили сотнями тисяч "лайків", десятки тисяч разів прокоментували і поширили.

Минулого тижня вже чітко вималювалась тверда десятка лідерів, фіналісти якої залишаються незмінними. В середині ТОП10 позиції змінюються, а в кінець десятки ввійшли нові лідери.

У трійці лідерів без змін. Перше місце у колядки "О, свята Марія Мати" у виконанні Васі і Таньки Гозди, яка зібрала 1,3 мільйони переглядів та 79 тисячі "лайків". Друге у колядки "Хай Ісус, мале дитя" у виконанні сестер Пуюл, яку переглянули 927 тисячі та вподобали 61 тисяч Фейсбук-користувачів; Третє місце за колядкою "Ой, радуйся земле" у виконанні колядників з Новоселиці, яка зібрала 1 мільйон переглядів та 49 тисяч "лайків".

Нагадаємо, переможця визначає найбільша кількість вподобань або "лайків".

Далі в десятці лідерів колядки розташувались наступним чином:

4-те місце: колядка "Свята Варвара церкву будувала" у виконанні Катерини Луківни Гаркава та її онуки Інни, зібрала 642 тисяч переглядів та 48 тисяч "лайків".

5-те місце: колядка "Ой у полі, у полі" у виконанні 3-річної Каролінки Біланчук, зібрала 507 тисячі переглядів та 37 тисяч "лайків".

6-те місце: колядка "Хай Ісус, мале дитя" у виконанні Віки Москаленко, зібрала 388 тисячі переглядів та 37 тисяч "лайків".

7-те місце: колядка "Хай Ісус, мале дитя" у виконанні Литовчук Анастасії і Віталіка, зібрала 321 тисяч тисячі переглядів та 37 тисяч "лайків".

8-те місце: колядка "Хай Ісус, мале дитя" у виконанні виконанні Ніколетти Фанти, зібрала 315 тисячі переглядів та 35 тисяч "лайків".

9-те місце: колядка "Хай Ісус, мале дитя" у двох Вікторій, зібрала 281 тисячі переглядів та 30 тисяч "лайків".

10-те місце: колядка "Хай Ісус, мале дитя" у виконанні Яни Гриб, зібрала 290,3 тисячі переглядів та 24 тисяч "лайків".

Найпопулярнішою серед учасників, особливо дітей, залишається колядка "Хай Ісус, мале дитя". Їх заспівали 2/3 учасників.

Акція "Колядуй, Закарпаття!", мета якої підтримати колядників-аматорів та популяризувати їх виконання серед молоді, проводиться вже не перший раз, але такий ажіотаж конкурс викликав цього року. Наприклад, у 2019 році на конкурс надіслали тільки 160 колядок, а переможець - "Різдвяна колядка" від "Креденцу сміху" - набрала 2,6 тисяч "лайків" та 68,3 тисячі переглядів.

У 2018 році участь у конкурсі приймали школи району. Перемогла Виноградівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 з колядкою "Щедрик". Її переглянули 17,2 тисячі Фейсбук-користувачів і вподобали 2,4 тисячі.

Для тих, хто також хоче прийняти участь у цьогорічній акції, нагадуємо головні умови:

1. Запишіть відео з вашою улюбленою колядкою. Важливо – це має бути Ваше авторське відео, в якому колядку виконуєте Ви або Ваші родичі, друзі, знайомі тощо;

2. Завантажте відео з колядкою у групу "Акція Колядуй, Закарпаття - Санаторій "Теплиця" & Супермаркет "Гранд";

3.Після перевірки Вашого відео, модератори акції нададуть Вам посилання з Вашим відео на сторінці "Голосу Карпат". Поширюйте його, надсилайте друзям, рекламуйте, заохочуйте до переглядів і уподобань Вашого відео – їхні "лайки" допоможуть Вам виграти!

Більше деталей про участь у акції – за посиланням. Інформація про подарунки в додаткових номінаціях тут.

Нагадаємо, співорганізатором цьогорічної акції "Колядуй, Закарпаття!", став багатопрофільний санаторій "Теплиця".

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська