1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На кладовищі у Берегові невідомі потрощили лавиці (ФОТО)

09.01.2021 20:10 0 Суспільство
 

6 січня цього року в Громадському Форумі Берегівщини з’явився пост наступного змісту:

"Були сьогодні на кладовищі, це просто ЖАХ!!! Лавочка коло могили знищена, усі дошки вкрадено, залишилася тільки металева конструкція. Така ж ситуація з могилами поруч, нарахували десь 20 знищених лавок. Ось таке "передріздвяне диво". Просто немає слів, що з вами, ЛЮДИ, відбувається, ви геть ОЗВІРІЛИ??!!! Кладовища нищите, дерева вирубуєте, тварин труїте, ні честі, ні совісті, нічого святого!!!"

Навряд чи цей «крик душі» сам по собі матиме якійсь ефект, адже він апелює до людей, які точно не читають ані інформаційних сайтів, ані дописи в соцмережах. А проблема не в наявності безсовісних людей, а в тому, що комунальний об’єкт, яким є міський цвинтар, функціонує зовсім не в тому режимі, в якому мав би. Він позбавлений охорони й огорожі (частину якої попросту вкрали злодії, причому це фасадна частина), вкрай погано упорядкований, не має карти поховань тощо, - повідомляють на сайті BeregovoТoday.

Нагадаємо,  в Ужгороді на Фединця для безхатьків готують обіди (ВІДЕО)

Читайте на ГК:"5 контейнерів із металічною ртуттю": закарпатець постане перед судом за спробу контрабанди отруйних речовин до ЄС
Читайте на ГК:У Берегівській міській ОТГ представили дільничих офіцерів громади (ФОТО)
Читайте на ГК:Реформаторська громада Берегова провела “Тиждень сім’ї”
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...