1. Новини Закарпаття
  2. >

В Україні школи підключають до сервісів електронних журналів і щоденників

05.01.2021 21:23 Суспільство

Доступ до безкоштовного сервісу поступово забезпечать усім школам, а ті, які вже користуються комерційними сервісами, зможуть залишитися на них.

Доступ до безкоштовного сервісу поступово забезпечать усім школам, а ті, які вже користуються комерційними сервісами, зможуть залишитися на них.

В Україні почали підключати до безкоштовного сервісу електронних журналів і щоденників школи, які ще не мають доступу до них на безкоштовній основі. Про це повідомляє Міносвіти у вівторок, 5 січня. 

"Розроблений функціонал модуля E-Journal сьогодні є об'єктивно компромісним з урахуванням необхідності оперативного впровадження сучасних цифрових технологій в освітній процес у всіх школах країни. Ті школи, які сьогодні вже застосовують подібні комерційні продукти, за бажанням зможуть і надалі користуватися ними.

Ми плануємо побудувати їх зв'язок із системою AIKOM, де будуть акумулюватися дані, зокрема, про успішність навчання всіх учнів. Всі інші школи зможуть отримати безкоштовний доступ до електронних журналів і консультаційну підтримку з підключення сервісу та користування ним. Це тільки перший крок до розширення функціональних можливостей системи AIKOM, яка згодом стане потужним інструментом для аналізу освітніх даних і прийняття відповідних управлінських рішень", - сказав заступник голови МОН з питань цифровізації Артур Селецький. 

Модуль E-Journal є частиною модернізованої державної системи AIKOM зі збирання, зберігання та управління даними і створений в рамках реалізації стратегії цифрової трансформації у сфері освіти. Сервіс простий у використанні і має дружній інтерфейс, через який можна подивитися дані про учнів, розклад уроків, списки відвідування, домашні завдання тощо.

Дані будуть вноситися вчителями, а за допомогою логіна і пароля батьки та учні зможуть отримати доступ до неї. Також батьки в режимі онлайн зможуть бачити інформацію про присутність дитини на навчанні, рівень його успішності, коментарі та поради вчителів, а учні - отримувати завдання, стежити за розкладом тощо. Протягом перших днів роботи сервісу у відкритому режимі до нього підключилися понад сотні шкіл.

Читайте на ГК:Скандал щодо вручення повістки журналісту: Сирський оголосив про службову перевірку
Читайте на ГК:Українських біженців очікують нові зміни: що потрібно знати
Читайте на ГК:Синоптики розповіли, як зміниться погода в Україні на початку тижня
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська