1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У вихідні на ковзанці в Берегові досить велелюдно (ФОТО)

26.12.2020 18:31 0 Суспільство Автор: Голос Карпат
 

Відкрили її 24 грудня, на саме католицьке Різдво. Але у перші два дні льодовий майданчик приймав досить незначну кількість відвідувачів.

Зате в суботу в кожному щогодинному заїзді брали участь уже кілька десятків любителів покататися на ковзанах.

Як і в минулі, так і нинішнього року діятиме соціальна програма для шкіл Берегівської ОТГ. Учні пільгових категорій у відповідності до карантинних обмежень матимуть змогу безкоштовно виходити на лід згідно із затвердженим графіком.

Це дуже правильний крок, бо як на мене, ціни для окремих категорій громадян таки “кусаються”: вартість години перебування на майданчику – 90 гривень, плюс 50 за “оренду” ковзанів. Правда, це не стосується дітей зростом до 110 сантиметрів – вони катаються безкоштовно.

Забагато, на мій погляд, на катку і так званих інструкторів – аж 7, адже діти приходять сюди переважно з батьками, які й стежать за ними та допомагають триматися на ногах. Можливо, зменшивши їх число і за рахунок економії на їх оплаті, стане нижчою і вартість користування ковзанкою. Кидається у вічі також, що з цієї кількості “страхувальників” лише один був у захисній масці, до слова, як і більшість відвідувачів.

Незважаючи на це, батьки, котрі разом зі своїми чадами з усіх боків “обліпили” бортик ковзанки, позитивно відгукуються про відкриття такого
льодового “об’єкту”.

“У цей складний карантинний період у ниших синочків та донечок з’явилась хоч така відрада із задоволенням провести свій вільний час,”- поділвся з кореспондентом Голосу Карпат один із них.

Нагадаємо, в Ужгороді на дитячому майданчику озброєний чоловік погрожував перехожим

Читайте на ГК:Скульптурну композицію пам’яті жертв комуністичного тоталітарного режиму відкрили в Берегові (ФОТО)
Читайте на ГК:На Берегівщині виявили безакцизні сигарети на суму 2,5 млн грн (ФОТО)
Читайте на ГК:Ситуація з коронавірусом на Берегівщині погіршується
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...