1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У Мукачеві учні самостійно зможуть пропонувати проєкти й розподіляти кошти громадського бюджету

25.12.2020 10:45 Суспільство

У місті над Латорицею виділили близько двох мільйонів гривень на впровадження інновацій та розвиток шкільного самоврядування.

У місті над Латорицею виділили близько двох мільйонів гривень на впровадження інновацій та розвиток шкільного самоврядування.

Про це повідомляюь у Мукачівській міськраді.

Учні самі зможуть пропонувати проєкти та шляхом голосування розподіляти кошти громадського бюджету.

Брати участь у шкільному громадському бюджеті зможуть усі школи Мукачівської територіальної громади, учні 5-11 класів. Для цього треба придумати ідею та подати її опис на розгляд конкурсної комісії, яка створюється розпорядженням директора відповідного навчального закладу.

Автором може виступати як один учень, так і команда школярів.

Проєкти спрямовані на проведення заходів можуть подаватися лише учнями 7-11 класів. Організатором конкурсу буде Управління освіти, молоді та спорту Мукачівської міської ради. Гроші на реалізацію проєктів-переможців, які за результатами конкурсу набрали найбільшу кількість балів виділятимуть з місцевого бюджету, до 400 тисяч гривень на великі проєкти, та 200 тисяч - малі.

Як зазначили в Управлінні освіти, молоді та спорту проєкти мають бути спрямовані на розвиток шкільного самоврядування, освітніх та навчальних процесів, впровадженню інновацій, покращенню навчального закладу та території, можливостей для навчання.

Нагадаємо, бюджет-2021: скільки тисяч субвенції виділили фінансовому управлінню РДА у Буштинській ОТГ на Закарпатті

Читайте на ГК:У Мукачеві судитимуть кермувальника електросамокату, який збив велосипедистку
Читайте на ГК:"Не знаю Як описати...": в мережі показали плачевний стан одного із кладовищ на Закарпатті (ФОТО)
Читайте на ГК:"Двоє в масках побили пенсіонерку": У Мукачеві прокуратура оскаржить заставу підозрюваним у розбійному нападі (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...