1. Новини Закарпаття
  2. >

В Укрпошті розповіли, як будуть доставляти пенсії

24.12.2020 23:49 Суспільство

У січні - лютому 2021 року пенсії продовжать доставляти за тарифами 2020 року, запевнили в Укрпошті.

У січні - лютому 2021 року пенсії продовжать доставляти за тарифами 2020 року, запевнили в Укрпошті.

Укрпошта продовжить дію поточного договору з доставки пенсій в січні - лютому за тарифами 2020 року. Таку пропозицію Укрпошти прийняв Пенсійний фонд, повідомляє прес-служба компанії в четвер, 23 грудня. 

"Завдяки такому кроку пенсіонерам протягом двох перших місяців 2021 року буде виплачено і доставлені пенсії за звичайним графіком. А всі учасники процесу - Пенсійний фонд України, Міністерство фінансів і Міністерство соціальної політики - отримають час на вироблення системного рішення щодо тарифів на виплату і доставку пенсій, яке вже запропонувала Укрпошта", - сказано в повідомленні. 

В Укрпошті також висловили надію, що укладаючи додаткову угоду, ПФУ публічно заявить про дозвіл пенсіонерам на час карантину дистанційно переходити на обслуговування в Укрпошту з банків, особливо в тих населених пунктах, де закриваються їх відділення, а електронний цифровий підпис там не працює. 

"Цю норму закону ПФУ повинен виконувати, щоб захистити здоров'я громадян і не наражати на небезпеку одну з груп ризику. Пенсіонери не повинні приїжджати особисто, щоб документально оформити перехід з банку в Укрпошту, для цього має бути достатньо надіслати необхідні документи поштою", - додали в компанії. 

Зараз пропозиції Укрпошти обробляються в профільних міністерствах, підприємство очікує їх вирішення.

Читайте на ГК:У Чернігові суддя заснув на засіданні (ВІДЕО)
Читайте на ГК:У Раді схвалили збільшення акцизу на тютюнові вироби на 200%
Читайте на ГК:За тиждень середня ціна на бензин і дизпаливо на АЗС зросла на 1,25 гривні
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...