1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

"Як наслідок – можливість виникнення надзвичайної ситуації": депутати Мукачівської громади звернулися до Кабміну, автодору та Закарпатської ОДА (ДОКУМЕНТ)

24.12.2020 15:14 0 Суспільство Автор: Голос Карпат
 

Причиною звернення стали аварійні об'єкти, що мають важливе стратегічне значення для соціально-економічного розвитку не лише Закарпаття, а в цілому для України.

Відповідне рішення  "Про звернення депутатів Мукачівської міської ради" до Кабінету Міністрів України, Служби автомобільних доріг у Закарпатській області та Закарпатської обласної державної адміністрації депутатський корпус підтримав під час позачергової сесії 22 грудня.
Як зазначається у тексті звернення, його причиною стала ситуації, що склалася внаслідок аварійного стану мостів, які експлуатуються на території міста Мукачева та розташовані над залізничними коліями. Мова, зокрема, про транспортні споруди по вул. Берегівська та вул. Масарика Томаша.Зважаючи на проведені обстеження споруд, використання даних мостових конструкцій стає вкрай небезпечним та може призвести до руйнації опорних елементів, що несе загрозу населенню та інфраструктурі міста, і, як наслідок — можливість виникнення надзвичайної ситуації.    
Також у зверненні повідомляється, що Мукачівським міським комунальним підприємством «Мукачевопроект» розроблена проєктно-кошторисна документація на реконструкцію шляхопроводу по вул. Масарика Томаша. Загальна кошторисна вартість будівництва складає 113 846,384 тисяч гривень. Водночас наголошено, що реалізація вищезгаданого проєкту складає вагому частину для бюджету міста Мукачева і унеможливить завершення інших соціально важливих об'єктів.
Відтак, Мукачівська міська рада просить Кабмін, Службу автодоріг області та Закарпатську ОДА вжити заходів щодо фінансування будівельно-монтажних робіт ремонту мостів по вул. Берегівська-об'їзна, вул. Масарика Томаша та об’їзної автодороги м. Мукачево.
Повний текст звернення дивіться у галереї "ГОЛОСУ КАРПАТ"    
 Нагадаємо, що Рішення прийнято: депутати Мукачівської громади матимуть до п’яти помічників-консультантів – відомі умови, права та обов'язки (ДОКУМЕНТ).

Читайте на ГК:"7 точок із сумнівним алкоголем та продуктами": На трасі Київ-Чоп провели рейд по незаконній торгівлі (ФОТО)
Читайте на ГК:"Майстер спорту з самбо": закарпатка стала учасницею реаліті-шоу "Від пацанки до панянки"
Читайте на ГК:У Мукачеві розсипається фасад угорської школи: бережіться – може "прилетіти цеглиною" (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...