1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Рішення прийнято: депутати Мукачівської громади матимуть до п’яти помічників-консультантів – відомі умови, права та обов'язки (ДОКУМЕНТ)

24.12.2020 14:05 0 Суспільство Автор: Голос Карпат
 

На позачерговій сесії Мукачівської міської ради затвердили "Положення про помічника-консультанта депутата Мукачівської міської ради 8-го скликання".

Відповідним рішенням депутатський корпус затвердив Положення про помічника-консультанта депутата Мукачівської міської ради 8-го скликання та зразок його посвідчення.

Як йдеться в тексті документу, депутат міської ради може мати до п’яти  помічників-консультантів, які працюють на громадських засадах. При цьому, персональний підбір кандидатур на посаду помічника-консультанта депутата міської ради, організацію їх роботи та розподіл обов'язків між ними здійснює особисто депутат міської ради, який несе відповідальність щодо поданих кандидатур у відповідності до чинного законодавства.

Відповідно до затвердженого Положення, помічником-консультантом депутата міської ради може бути  громадянин України, який має загальну середню освіту. Помічник-консультант депутата міської ради у своїй роботі керується Конституцією України та законодавством України, а також Положенням про помічника-консультанта депутата міської  ради.
Детальніше про права та обов'язки помічників-консультантів депутатів Мукачівської міської ради дивіться у галереї "ГОЛОСУ КАРПАТ"
 Нагадаємо, що близько 2 мільйонів на ШГБ у Мукачеві: відомо, про що йдеться (ПОЛОЖЕННЯ).

Читайте на ГК:У Мукачеві розсипається фасад угорської школи: бережіться – може "прилетіти цеглиною" (ФОТО)
Читайте на ГК:В центрі Мукачева буде ускладнено проїзд транспорту
Читайте на ГК:Закарпатка, яку помітили у Мукачеві із головним героєм шоу "Холостяк": що про неї відомо (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...