1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У Виноградові волонтери просять міську раду залишити вільний доступ до "Резиденції добрих справ"

27.11.2020 23:56 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Ймовірно, дії місцевої влади пов'язані з ремонтом площі Миру. Але там також збираються встановити цьогорічну новорічну ялинку, тому навряд.

Ймовірно, дії місцевої влади пов'язані з ремонтом площі Миру. Але там також збираються встановити цьогорічну новорічну ялинку, тому навряд.

У Виноградові міська рада планує забрати з площі Миру "Резиденцію добрих справ" і пермістити її у двір садочка №9. Однак ця ідея навряд чи пов'язана з розпочатим ремонтом площі та прилеглої території, так як на ній готуються встановити головну новорічну ялинку міста.

Ідея створення "Резиденції добрих справ" належить двом містянкам - Евеліні Гречці та Крістіані Парасці. Вже три роки поспіль у різдвяно-новорічний період, від дня Миколая і до Водохреща, на площі Миру працює будиночок Діда Мороза. В ці дні по обіді в гості на дітвору чекає головний новорічний персонаж та його веселі помічники-ельфики. За вірш-пісню казковим героям, дітей пригощають солодощами та дарують можливість фото на згадку.

Окрім розважальної мети, резиденція робить вагомий вклад у благодійність Виноградова. Разом із громадським благодійним фондом "Виноградів" в ці дні тут проводиться збір коштів на лікування важкохворих дітей: кожен бажаючий може здійснити пожертву у спеціальну скриню. Так, у 2018 році на лікування Сашика Костроби із Сасова було зібрано 25 тисяч гривень. У 2019 році на лікування Адамчика Явицького з Великої Копані небайдужі пожертвували 14,5 тисяч гривень.

Три роки тому дівчата самостійно розробили проект, знайшли на нього фінансування та втілили в життя. Одноразовий внесок Виноградівської міської ради склав близько 60-ти тисяч гривень. Все інше, від меблів та інтер'єру і до ялинкових прикрас та виконання робіт - внесок виноградівських підприємців і родин Евеліни та Крістіани. Сам будиночок знаходиться на балансі міської ради.

Організаторів та волонетрів благодійної ініціативи налякала ідея переміщення резиденції в інше місце і вони звернулись до міської ради та депутатів з проханням залишити вільений доступ для усіх бажаючих, розмістивши відповідний допис у місцевій Фейсбук-спільності "Виноградів".

"Сьогодні, перед обговоренням згаданої благодійної акції стало відомо, що у Виноградівська міська рада планують забрати резиденцію з площі і перемістити її у подвір'я дитячого садочка N9. Чому так? Хіба мерія й депутати не розуміють, що тим самим вони не лише обмежать вільний доступ до свята для усієї малечі, а і заберуть можливість фінансової підтримки для хворої дитини?

Нам дуже хочеться, щоб допис прочитали ті, хто приймає рішення у нашому місті і благодійну резиденцію, яка належить Виноградову, залишили у вільному доступі для усіх бажаючих. А також потім, після свят, подбали про переміщення будиночка на тимчасове зберігання, щоб він знову не простояв цілий рік під сонцем-дощем, як це було зараз", - написали волонтери.

Сподіваємось, що в стінах міської ради почують голос громадськості і залишать однис свято, а іншим - надію на одужання.

Нагадаємо, виноградівський гітарист Іштван Чуприк виконав музичну композицію на честь своєї покійної сестри - всесвітньо відомої піаністки Етелли Чуприк.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...