1. Новини Закарпаття
  2. >

Названо напій, який пригнічує коронавірус

20.11.2020 23:08 Суспільство

Трав'яний чай на основі шавлії і перилли має потужний противірусний ефект стосовно COVID-19.

Трав'яний чай на основі шавлії і перилли має потужний противірусний ефект стосовно COVID-19.

Німецькі вчені з'ясували, що чай на основі шавлії і перилли здатен пригнічувати активність COVID-19. Про це йдеться в препринті статті, опублікованій на порталі biorxiv.  

Група вірусологів з Інституту вірусології Університетської клініки Ессена інкубувала інфіковані коронавірусом клітини з трав'яними чаями з шавлії, перилли і коріандру.

Спочатку вони доводили напої до кипіння, а потім настоювали їх протягом двох годин при температурі води в 60 градусів, щоб забезпечити максимальне насичення трав'яними компонентами.

В ході дослідження було виявлено, що навіть короткочасного прийняття перилли і шавлії досить, щоб придушити відтворення коронавірусу. Результат спостерігався вже після 30 хвилин обробки клітин. При цьому лікувальний ефект досягається не за рахунок загального противірусного ефекту, так як ці ж відвари не мали дії на вірус простого герпесу. Фахівці прийшли до висновку, що такі чаї, імовірно, можна застосовувати для профілактики коронавірусної інфекції, однак цю інформацію ще належить оцінити іншим фахівцям.

Читайте на ГК:У небі Китаю пролетіла велика вогняна куля (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Заважав гучною молитвою: пацієнт з Covid-19 вбив кисневим балоном сусіда по палаті
Читайте на ГК:Померла відома супермодель Стелла Теннант (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...