1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

"Заборгованість заробітної плати": масштабну перевірку обласного рівня здійснили в одному із медзакладів Закарпаття

19.11.2020 10:35 Суспільство ВАЖЛИВО

Йдеться про Воловецьку лікарню.

Йдеться про Воловецьку лікарню.

Олег Коцюба, перший заступник голови Закарпатської ОДА сьогодні, 18-го листопада, особисто відвідав Воловецьку лікарню і вирішив ситуацію, у якій керівник лікарні Іван Лопіт не зміг розібратися за місяць перебування на посаді та про яку зобов'язаний був знати, як колишній голова Воловецької районної ради. Про це повідомляє місцеве видання.

Районна рада є засновником цього закладу охорони здоров'я.

З'ясувалося, що заборгованість по заробітній платі виникла виключно через некомпетентність та відсутність нележного фаху адміністрації закладу.

Перший заступник голови Закарпатської ОДА зобов'язав виплатити заборгованість заробітної плати усім працівникам до 15:00, 19 листопада. Олег Коцюба дав доручення належним чином вивчити фінансово-економічний стан лікарні, а також здійснити належну підготовку до процедури контрактування відповідних медпакетів із НСЗУ на 2021 рік.

Про недостатній управлінський фах свідчить і те, що керівництво Воловецької лікарні навіть не зустрілося із працівниками медзакладу, які напередодні візиту у мережі Фейсбук опублікували відео щодо доплат медичним працівникам, які безпосередньо надають допомогу хворим на Ковід-19, та не роз'яснили їм порядок таких виплат.

Станом на 18.11.2020 КНП "Воловецька районна центральна лікарня" отримала фінансування з державної бюджетної субвенції (1 квартал), обласного бюджету та від НСЗУ у рамках законтрактованих пакетів більше, ніж за увесь 2019 рік.

Нагадаємо, в Уряді повідомили про ліквідацію головних управлінь Держгеокадастру в областях

Читайте на ГК:На Закарпатті викрали ВMW з парковки готелю: оприлюднено відео (ВІДЕО)
Читайте на ГК:"Чорна вдова": закарпатка встромила ніж у груди співмешканця. Попереднього чоловіка вона зарізала кілька років тому (ФОТО)
Читайте на ГК:Оприлюднено кадри обшуку маєтку родини Медведчука на Закарпатті (ФОТО)

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...