1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >
  5. Перечин

«Потім ще поплачемо»: на Перечинщині із «червоною позначкою» обурені діями влади щодо відкриття освітніх закладів

16.11.2020 09:40 ВАЖЛИВО

Із 13 листопада діють нові обмеження по всій території України, які раніше передбачалися для «помаранчевої» зони карантинних обмежень.

У зв’язку із новими обмеженнями, у багатьох містах і селах, попередньо віднесених до «червоної зони», дозволили роботу громадського транспорту та відкрили садочки. Поряд із цим було відновлено роботу закладів громадського харчування з дотриманням відповідних епідеміологічних вимог.

На Перечинщині, яку було віднесено до «червоної зони», теж ввели певні пом’якшення. Із 9-го листопада, за попередньою інформацією очільника Перечинської ОТГ, було відновлено роботу садків і початкових класів. Також людям пішли на поступки, відновивши рух громадського транспорту та дозволивши роботу магазинів із продуктами харчування.

Сьогодні, 16 листопада, у Перечинській ОТГ та селах району, відповідно до рішення МОН, було відновлено навчання у старших класах освітніх закладів.

У той же час, багато людей проти пом’якшень та «помаранчевих» обмежень, в «червонозонному» районі, оскільки хворих із такими оновленнями, за їх словами, тільки зросте. А, отже, й радіти у цій ситуації, вважають, зарано. Бурхливі емоції люди не стримують і у мережі Фейсбук.

У першу чергу, ідеться про те, що дії Уряду у цьому випадку є не надто раціональними.

–Я шокований з наших людей! Це просто нема що говорити. У нас люди заражаються огромними темпами а відкривають школи.

Ви серйозно? Ну так потім ще одне кладовище відкрийте і звісно ж передавайте привіт медпрацівникам, які варяться у всьому цьому. Навіщо ці червоні зони коли в них ніякого сенсу немає?, – запитує, не стримуючи емоцій Денис Лизанець

За його словами, це якийсь маразм відкривати наразі садочки й освітні закдади, у той час, як у ряді країн Європи вводять комендантські години:

–У мене скоро не буде знайомого якому ми бабку або діда з того світу не витягли, а є ще й такі хто лишився без рідної людини. Це маразм. Коли весь світ вводить комендантську годину і старається якось зменшити і так велику кількість хворих то у нас люди вооють за обратне і при тому НІХТО ВЗАГАЛІ НЕ ДОТРИМУЄТЬСЯ НАЙЛЕГШИХ ПРАВИЛ!!! Чому ніхто не може в автобусі носити ці срані маски і користуватися антисептиками які БЕЗКОШТОВНО і на кожному кроці. У дітей ні в кого нема гаджета щоб вчитися онлайн? Або вчителі не мають змоги вийти в інтернет? Що ви за цирки влаштовуєте, - відзначає Денис.

І хоч думки у мережі істотно різняться, а власне, у цій ситуації чоловіка підтримують.

–Молодець, Ви дуже правильно говорите, я а в шоці від такого рішення, відкривати школи у червону зону. Потім будемо всі плакати, – підтримує Ірина Симочко

–Повністю згодна, – додає пані Вікторія

До того ж, за словами жителів, якщо уже дозволили відновити навчання в освітніх закладах, то чому не подбали і про забезпечення транспортного сполучення для дітей.

–Таке от питання: якщо вже всі діти мають йти до школи,то чому немає автобуса для початкових( хоча б) класів і хоча б тільки додому у напрямку Посьолок та інтернат? Просимо рейс!!, - відзначає Виктория Грама

Звісно, є ті, що підтримують рішення влади у цьому плані і їх - більшість.

–Дуже хороша новина, – відзначає Тоня Біган.

– Всім здоровя, – бажає Лора Ко

У зв’язку із погішенням епідемситуації щодо коронавірусної інфекції, у багатьох країнах Європи і далі дотримуються жорстких вимог. Однією із перших країн у Європі, де укотре вдалися до більш посилених епідемзаходів на час карантину, і попри низький рівень нових інфікованих, є Ірландія. Локдаун триватиме у цій країні до 1 грудня поточного року.

Нагадаємо, "Червона зона" в Ужгороді: померло ще двоє мешканців, інфікованих коронавірусом

Читайте на ГК:На Закарпатті вчителю предмета «Захисту України» вручили відзнаку командувача ОК «Захід» (ФОТО)
Читайте на ГК:Війна й цвіт надії в тилу: на Закарпатті міста і села, наче на іншій планеті (ФОТО)
Читайте на ГК:"Якби йшли самі, ТЦК б не ганялись": чому на Закарпатті "війна не для всіх" й "жіночі спідниці" рятують від фронту?