1. Новини Закарпаття
  2. >

У Чехії суд скасував обов'язок носити маски на вулиці

14.11.2020 21:48 Суспільство

Судді надали МОЗ тиждень на обґрунтування своїх вимог про тотальний масковий режим.

Судді надали МОЗ тиждень на обґрунтування своїх вимог про тотальний масковий режим.

У Чехії через суд скасували введене МОЗ зобов'язання носити маски на відкритому повітрі. Муніципальний суд Праги, який приймав рішення, пояснив це недостатнім обґрунтуванням необхідності застереженого заходу, повідомляє в п'ятницю, 13 листопада, Укрінформ.

 "Заходи, прийняті 19 жовтня, не мають конкретних, зрозумілих і обґрунтованих міркувань, на підставі яких суд міг би ефективно і відповідально перевірити, чи дійсно необхідно наполягати на обов'язковому носінні засобів захисту органів дихання в обсязі, встановленому на сьогоднішній день для досягнення заявленої мети", - йдеться в прес-релізі. 

Рішення влади має бути скасоване від 21 листопада. При цьому Міністерство має достатньо часу, щоб довести доречність і важливість такого обмеження і переконати суддів. Маски на відкритих просторах у муніципалітетах у ситуаціях, коли люди знаходяться ближче двох метрів одне від одного, стали обов'язковими в Чехії під час другої хвилі коронавірусу з 21 жовтня.

Навесні введений Чехією однією з перших у ЄС "тотальний масковий режим", коли в масках повинні були знаходитися навіть члени однієї сім'ї у власному автомобілі, допоміг Республіці утримати захворюваність на низькому рівні. Маски на відкритому просторі потрібно було носити з 19 березня по 15 червня.

Читайте на ГК:"Міс світу" загинула під колесами автобуса
Читайте на ГК:Папа Римський знову "лайкнув" пікантне фото моделі (ФОТО)
Читайте на ГК:У шматку бурштину знайшли раніше невідому науці квітку
загрузка...