1. Новини Закарпаття
  2. >

Власників собак закликали дотримуватися соціальної дистанції між тваринами

12.11.2020 11:23 Суспільство

Фахівці швейцарського Федерального управління з безпеки харчових продуктів і ветеринарії займаються вивченням ризиків зараження людини коронавірусом через тварин.

Фахівці швейцарського Федерального управління з безпеки харчових продуктів і ветеринарії займаються вивченням ризиків зараження людини коронавірусом через тварин.

Ветеринари зі Швейцарії вважають, що домашнім тваринам теж потрібно дотримуватися соціальної дистанції, тому закликають власників собак тримати своїх вихованців на відстані двох метрів від інших чотириногих. Такою думкою в середу, 11 листопада, поділилися з виданням 20 Minuten швейцарські вірусологи і ветеринари.

Так, ветеринар місцевої клініки Anicura Йоганн Кауфманн розповів, що будь-які поверхні, з якими може контактувати заражена людина, здатні передавати вірус. За його словами, існує ймовірність того, що інфекція може довго зберігатися на шерсті тварин і, наприклад, у виділеннях з носа.

За словами ветеринара Іоганна Кауфманна, раніше в Центрі з контролю і профілактики захворювань США закликали стежити за дотриманням дистанції не тільки людьми, а й тваринами. Зокрема, під час прогулянки із собакою не слід давати вихованцеві наближатися більш ніж на два метри до інших чотириногих. Власникам кішок рекомендували не випускати їх на вулицю під час пандемії.

Про важливість дотримання дистанції між тваринами також говорить вірусолог з Бернського університету Фолькер Тіль. Він погодився з тим, що це розумний захід під час пандемії.

"Соціальне дистанціювання так само корисне для домашніх тварин, як і для людей. Такий захід дозволяє звести до мінімуму ймовірність того, що домашня тварина заразить господаря або іншу тварину", - сказав він.

Читайте на ГК:Середня зарплата в Україні впала майже на 200 грн
Читайте на ГК:Українцям скасували пільговий тариф на електрику
Читайте на ГК:Леся Нікітюк "засвітила" груди в червоній сукні (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...