1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

‘‘Вітчим ґвалтував її з 12 років’’: Жителі Виноградівщини не вірять у смерть 16-річної дівчини від COVID-19 /ФОТО

07.11.2020 21:24 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Інформація про смерть 16-річної дівчини з виявленим коронавірусом, яку напередодні побив вітчим, неабияк обурила виноградівців.

Інформація про смерть 16-річної дівчини з виявленим коронавірусом, яку напередодні побив вітчим, неабияк обурила виноградівців.

‘‘Голос Карпат’’ вже інформував, що на Виноградівщині у селі Фанчиково померла 16-річна дівчина. 3годом в ГУНП 3акарпатської області прокоментували трагедію. 3гідно офіційному повідомленню, проведено розтин та встановлено попередні причини смерті. За висновком медиків, смерть неповнолітньої настала через ускладнення, спричинені пневмонією. 

Це неабияк розлютило жителів Виноградівщини, адже в смерті молодої дівчини вони звинувачують її вітчима. Свою злість люди не приховують. В соцмережі ‘‘Фейсбук’’ вони масово пишуть, що трагедію можна було попередити, але до життя померлої всім було байдуже.

 

 

Дехто звинувачує маму дівчини і вимагає найвищої міри покарання для вітчима: 

‘‘Бідна дитина. А мати сліпа з ким живе? Хіба не було насторожуючих «дзвіночків»? Такого пожиттєво треба засудити, скотина’’ - не стримала своїх емоій Marta Kerechan

‘‘Сегінь дітина що їй прийшлося пережити… винні мають бути покарані., відчим за насильство мати за недогляд, лікарі за ложний діагноз, поліція що хоче справу спустити!!’’ - додала Віталія Шаркаді Томищ.

 

Дехто ж написав, що вітчим померлої школярки має кримінальне минуле і знущається також і з своєї дружини:

‘‘Мати заяву не напише тому, що і вона вся в синяках ходить від побоїв свого співмешканця. Всі його бояться тому, що 18-років сидів через кримінал. В мій адрес тоже були погрози. А дівчина тільки починала життя. Всі мовчать, голови засунули в пісок, головне задниця стирчить і нікому діла немає до ближнього. Це крик душі, дуже шкода!!! Сьогодні невинувата дівчина, яка залишилася без опекунства своїх батьків, а завтра хтось із нас. Сумно і за одне страшно жити в державі де так легенько списують людське життя’’ - висказалась Катерина Костьо.

 

Разом з цим фігурує інформація і про зґвалтування дівчини:

 

Також люди просять і більшого розголосу справи, адже з їх слів у сім’ї живе ще одна маленька дитина:

‘‘Треба дати на телепередачу, хай бачить вся Україна що за безпредєл твориться, а маленьку дівчинку забрати від тих нелюдів хтозна що тепер з тою дитиною там’’ - написала Natasa Kalanics.

 

Водночас деякі мешканці Виноградівщини не вірять, що вдасться довести вину вітчима в смерті падчерки:

‘‘Як на мене, вже пізно щось розганяти тут, дитину поховали, уліки пішли з нею. Хіба голова села з школою подадуть в прокуратуру заяву, то можливо зроблять екзгумацію, і доведуть що від побоїв. Хотя заключення що дитина померла дав судмедексперт, а це вже лікарня буде мати великі проблеми, такщо невірю що тут знайдуть правду. Немає тіла, немає діла. Нажаль така реальність’’ - аргументував свою думку Володимир Ференц.

 

Дехто ж просто шокований бездіяльністю односельців померлої та відповідних органів: 

‘‘Та просто немає слів. Оце прєлєсті нашого государства. Всім наср@ти на чужу біду. В першу чергу сусіди голова села і тд…’’ - відзначила Анютка Попович.

 

Також люди пишуть і про високу статистику смертності від коронавірусу, адже офіційно смерть дівчини викликала саме ця інфекція:

‘‘Вот шо стоїло і доказати. Чим людина помирає зразу Ковід пишуть. (Зразу пишу особам, які возмущаються. Да Ковід є но все вже перебор. ) пишуть що хочуть . Леше би статистику повисили’’ - обурилась Світланочка Сідак.

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на Виноградівщині померла 16-річна дівчина. У соцмережах звинувачують вітчима.

Читайте на ГК:Загинув у бою: ще одного Героя привезуть додому “на щиті” (ФОТО)
Читайте на ГК:У Виноградові для воїнів ЗСУ будуть доступні послуги реабілітації: відомо, які послуги надаватимуться
Читайте на ГК:Троє виноградівців організували пограбування року: обчистили будинок місцевого жителя (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська