1. Новини Закарпаття
  2. >

Закарпаття: влада запевнила бізнес, що виконала домовленості про COVID-обмеження / ВІДЕО

06.11.2020 18:44 Суспільство ВАЖЛИВО

Керівники області після завершення засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС вийшли до підприємців.

Керівники області після завершення засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС вийшли до підприємців.

Зокрема, не зважаючи на віднесення декількох районів Закарпаття до "червоної зони", буде дозволено приймання відвідувачів суб'єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування виключно з 7:00 до 20:00.

Про це значиться на офіційній фейсбук-сторінці Закарпатської ОДА.

На Закарпатті до червоного рівня епіднебезпеки віднесено міста Ужгород, Берегове та Чоп, Великоберезнянський, Перечинський та Ужгородський райони.

Олексій Петров звернувся до Державної комісії з питань ТЕБ та НС з проханням переглянути окремі обмеження введені у регіонах, де встановлено червоний рівень епіднебезпеки. Голова ОДА попросив підтримати наступні послаблення і дозволити:

відвідування закладів дошкільної та початкової освіти

регулярні перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах для працівників, які забезпечують життєдіяльність міста

приймання відвідувачів суб'єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування виключно з 7:00 до 20:00

відвідування отримувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, що надають соціальні або реабілітаційні послуги сім'ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах.

Державна комісія підтримала пропозиції.

Разом з тим, діятимуть наступні обмеження:

приймання відвідувачів суб'єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері культури, крім відвідувачів „автоконцертів”;

приймання відвідувачів у кінотеатрах (крім „автокінотеатрів”);

приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності;

відвідування отримувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, що надають соціальні або реабілітаційні послуги сім'ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування), крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово), центрів обліку бездомних осіб, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, соціального патрулювання.

 

загрузка...