1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Берегівщині прокуратура забезпечила повернення у державну власність земель вартістю понад 200 млн грн

05.11.2020 13:47 Суспільство

Незаконність передачі земель доведена в апеляційному порядку рішенням суду, яке набрало законної сили.

Незаконність передачі земель доведена в апеляційному порядку рішенням суду, яке набрало законної сили.

Західний апеляційний господарський суд залишив в силі рішення Господарського суду Закарпатської області, яким задоволено позов Берегівської місцевої прокуратури з вимогою витребувати із незаконної оренди землі площею 753 га та вартістю понад 201 млн грн.

Позовну заяву прокуратура подавала з метою захисту інтересів держави в особі Головного управління Держгеокадастру в Закарпатській області прокуратура позивалася до Закарпатської державної сільськогосподарської дослідної станції НААН та фермерського господарства.

Як повідомив керівник Берегівської місцевої прокуратури Володимир Жилкін, йшлося про те, що землі, які знаходяться на території району, передані суб’єкту господарювання у платне користування на підставі договору підряду. Водночас договір оренди землі не був укладений, що є порушенням норм Земельного кодексу України та ст. 25 Закону України «Про оренду землі». Унаслідок таких дій фактична оренда землі була прихована.

Незаконність передачі земель доведена в апеляційному порядку рішенням суду, яке набрало законної сили. Наразі договір про надання послуг у сфері сільського господарства визнано недійсним, триває процес повернення ділянок із незаконного володіння у власність держави, - повідомили у пресслужбі Закарпатської обласної прокуратури.

Нагадаємо, п'яна ДТП на Закарпатті: Volkswagen зіткнувся із гужовим транспортом (ФОТО)

Читайте на ГК:Зеленський заговорив по-угорськи вустами берегівчанина (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Громадянин Туреччини намагався незаконно “прихопити” з собою в Угорщину чотирьох українців
Читайте на ГК:Берегівська група “Життя” відтворює його в усіх реаліях (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...