1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Прокурорами виявлені порушення прав іноземців, які утримуються у Мукачівському прикордонному загоні (ФОТО)

04.11.2020 09:19 Суспільство

Працівники Закарпатської обласної прокуратури провели наглядову перевірку в пункті тимчасового тримання Мукачівського прикордонного загону, під час якої вивчили матеріали справ про адміністративні правопорушення в сфері порушення державного кордону та стан додержання конституційних прав громадян при затриманні, поміщенні та триманні у спецприміщеннях.

За результатами перевірки виявлено непоодинокі випадки порушень при доставленні та адміністративному затриманні громадян, проведенні особистого огляду та під час їхнього звільнення, а також порушення прав цих осіб на захист. Водночас зафіксовано факт недодержання посадовцями загону вимог законодавства щодо застосування процедури видворення іноземця за межі території України. Прокуратурою також виявлено і порушення основних вимог просторово-технічних параметрів окремих приміщень ПТТ.

Вказані факти призводять до порушення прав затриманих осіб, тож обласною прокуратурою внесено вказівку начальнику Мукачівського прикордонного загону щодо їхнього негайного усунення та притягнення винуватих у цьому посадових осіб до дисциплінарної відповідальності.

 

Прокурорами виявлені порушення прав іноземців, які утримуються в Мукачівському прикордонному загоні ???? Працівники...

Опубликовано Закарпатська обласна прокуратура Вторник, 3 ноября 2020 г.
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...