1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

Майже половину словаків перевірили на коронавірус

01.11.2020 19:29 Суспільство

Тестування охопило всі регіони Словаччини, крім чотирьох районів з найбільш складною епідемічною ситуацією, де його вже провели минулого тижня.

Тестування охопило всі регіони Словаччини, крім чотирьох районів з найбільш складною епідемічною ситуацією, де його вже провели минулого тижня.

У Словаччині після початку масового тестування на коронавірус вже перевірили майже половину населення країни, безкоштовне тестування зробили 2,58 млн громадян, повідомляє The Guardian.

За даними міністр оборони Словаччини Ярослава Нага 25 850 осіб, або 1% перевірених, дали позитивний результат. У цих громадян виявили коронавірус, тепер їх відправлять на лікування або карантин.

Всього в Словаччині проживає 5,5 млн громадян. Це тестування повинне дозволити словацькій владі уникнути колапсу медичної системи через нову хвилю коронавірусу. Тестують майже всіх людей, крім дітей до 10 років.

Для проведення тестування були створені майже п'ять тисяч пунктів. Словацьким лікарям і медсестрам допомагають фахівці з Австрії та Угорщини. Проведення тестування забезпечують, зокрема, 3 тисячі військовослужбовців. Тестування охопило всі регіони Словаччини, крім чотирьох районів з найбільш складною епідемічною ситуацією, де його вже провели минулого тижня.

Влада Словаччини купила за кордоном 13 млн експрес-тестів і організувала процес тестування протягом десяти днів.

Незважаючи на добровільний характер тестування, словацька влада має намір відправити на домашню самоізоляцію людей, які відмовилися від участі в ньому, і дозволити пересування по країні тільки при наявності довідки про негативні результати тесту на коронавірус.

Нагадаємо, зниклого на заробітках в Німеччині закарпатця розшукують вже майже місяць (ФОТО)

Читайте на ГК:Словацька фітнес-модель знялася топлес (ФОТО)
Читайте на ГК:Словаччина проводить повторне масове тестування на коронавірус
Читайте на ГК:У Словаччині штрафуватимуть за порушення черговості вакцинації
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...