1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

"Це дав доручення директор": провладна політсила у Мукачеві використовує шкільний адмінресурс?

20.10.2020 12:38 Суспільство ВАЖЛИВО Голос Карпат

Окремі вчителі Мукачівських шкіл нібито за дорученням директора просять батьків повідомити чи голосуватимуть вони за Балогу.

Окремі вчителі Мукачівських шкіл нібито за дорученням директора просять батьків повідомити чи голосуватимуть вони за Балогу.

Про це повідомляють користувачі у місцевих спільнотах в соцмережі Фейсбук. Зокрема, публікацію такого змісту зробив користувач
Олександр Матвієнко.

Нижче подаємо допис мовою оригіналу:

«Привіт. Це - переписка в класному чаті батьків Мукачівської ЗОШ#2 ім. Т.Шевченка.  Вчителька 2 класу Симодейко Світлана Іванівна з метою виконання доручення директора просить батьків передзвонити їй тих, хто планує голосувати за Балогу.

До речі, цей директор Лабош Михайло Михайлович - діючий депутат Мукачівської міської ради від партії Балоги та перший у списку кандидатів в Мукачівську районну раду на місцевих виборах 2020.

Відповідно до Виборчого кодексу, вибори в Україні є вільними та громадянам забезпечуються умови для вільного формування своєї волі та її вільного виявлення при голосуванні.

У п.12 ст. 57 Виборчого кодексу вказано: «Кандидатам на відповідних виборах, які займають посади, у тому числі за сумісництвом в органах виконавчої влади, органах влади Автономної республіки Крим та органах місцевого самоврядування, державних, комунальних підприємствах, закладах, установах, організаціях, військових частинах, забороняється залучати для передвиборчої агітації, тпідлеглих їм осіб, ... інші об‘єкти та ресурси за місцем роботи».

Висновок: теперішній депутат міської ради, представник партії діючого міського голови, грубо порушує закон, цим самий показуючи, що для їхньої команди закон неписаний», - зазначає Матвієнко в спільноті «ЗАКАРПАТТЯ ІНФО».

Також він оприлюднив відповідні скріншоти з батьківського чату у «Вайбері» та фото чинного директора школи.

Варто зазначити, що публікація стрімко поширюється в місцевому сегменті соцмережі Фейсбук, обурення від такого роду «передвиборчої кампанії » висловлюють численні користувачі. До слова, в коментарях чимало батьків підтверджують подібні дії з боку вчителів у школах Мукачева.

Слід зауважити і на тому, що свій коментар під відповідним дописом у групі Мукачево Лайв залишив і згаданий директор школи.

«Ого. Це так бомба. Добре, що знаю про цей неприпустимий епізод. Кого цікавить: директор школи категорично не допускає агітації у навчальному закладі і не використовує для цієї мети підлеглих.

Прошу перевірити!!!

Шкідлива ініціатива вчителя, як на мене, викликана тим, що вона працює на іншу політичну команду.

Зі слів учителя, хтось у такий спосіб вирішив звести з нею свої рахунки. Що ж, нехай це залишиться на сумлінні тих, хто це зробив!

Зразу скажу - ніяких переслідувань вчителя з боку адміністрації не буде!», - написав Лабош.

Нагадаємо, відомо, хто захопив територію навколо Невицького замку

Читайте на ГК:Куди піти: у Мукачеві влаштують етнографічне дійство у замку та казковий марафон
Читайте на ГК:На Закарпатті планують відреставрувати мукачівський «Палац Ракоці» (ВІДЕО)
Читайте на ГК:"Як наслідок – можливість виникнення надзвичайної ситуації": депутати Мукачівської громади звернулися до Кабміну, автодору та Закарпатської ОДА (ДОКУМЕНТ)

 

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...